Wpis z mikrobloga

@4191727801: powiedziałby gdyby go nie zakrzyczano - analizy nagrania wykazują również, że Bronisław powiedział jeszcze coś co brzmiało podobnie do "bitkojn" i "po jajca" ale to nieoficjalne info
  • Odpowiedz
jedynym idiotą tutaj jesteś ty


@powaznyczlowiek: no nie uwiększałbym losowemu gadaniu wujka staszka tylko dlatego, że akurat trafił

poza tym rata tego typka i tak by bolała (albo boli, jak skorzystał), bo kredytu hipotecznego nie bierze się zazwyczaj na 7 tak tylko bardziej 30.
  • Odpowiedz
@dzek: bardziej mnie bawi to, że akurat z tego tekstu zrobiono wtedy taki krzyk, a to była prawda xD

a co do kredytów - przy tamtejszych cenach mieszkań to ktokolwiek minimalnie chociaż myślał biorąc kredyt w 2015, nawet na 30 lat, dzisiaj patrzy na podwyżki ze śmiechem bo mu zostało jakieś marne paredziesiąt k albo i nie
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: to co Komorowski powiedział nie było idiotyczne tylko wbrew tego czego ludzie chcieli usłyszeć (a chcieli słyszeć obietnice 500+). Często kuce tu sugerują by lewactwo wzieło się do roboty, no to Komorowski to powiedział i jakoś nie zapunktował wśród ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@powaznyczlowiek: ostatnio sobie to przypomnialem i jedno mnie zaczelo zastanawiac, po jego wypowiedzi była huzia na całego z tym tekstem "zmien prace wez kredyt", a teraz np. suski mowiac "sie bierze kredyt to sie spłaca" posmialismy sie 2 dni i poszło w eter xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Ty sam nie rozumiesz obrazka który wkleiłeś xD
Przy bezrobociu z lat 2015 nie dało się łatwo zmienić pracy, dlatego to była gówniana rada,
a nawet jak zmieniłeś to wynagrodzenie było dalej marne,
co przy ówczesnych stopach procentowych dawało ci zdolność kredytową na garaż albo szopę, a nie mieszkanie.

Te wszystkie wykresy na tym obrazku właśnie udowadniają że Bronek pier.... totalne bzdury bo był oderwany od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanEkspertErbo: statystycznie to ja i moj pies mamy po 3 nogi. Prawda jest taka, ze jak ktos chcial pracowac i sie rozwijac to pracowal i sie rozwijał. Ja wtedy będąc w liceum i dorabiając sobie miesiecznie 500-600zl, mialem na paliwko, impreze co weekend a i na wakacje gdzies mozna bylo pojechac nad jeziorko. Serio nie wiem kto jaką prace wykonywal w 2014 za te słynne 5zl/h
  • Odpowiedz
I popatrz jaka była zdolność kredytowa dla małżeństw w 2015 i porównaj to sobie z cenami mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek:
Tak misiu bo 100% ludzi to 3 osobowe rodziny na dwóch średnich krajowych (oczywiście na UoP) i kupujące mieszkanie spełniające warunki MDM xD
Zaorałeś Bredzisława swoimi własnymi wykresami, a teraz palisz głupa.
Już pomijam fakt że w 2015 masę ludzi było na jakiś umowach zlecenie
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, ze jak ktos chcial pracowac i sie rozwijac to pracowal i sie rozwijał. Ja wtedy będąc w liceum i dorabiając sobie miesiecznie 500-600zl, mialem na paliwko, impreze co weekend a i na wakacje gdzies mozna bylo pojechac nad jeziorko.


@kamilmajster: Brawo, ale żadnego kredytu byś nie dostał ani w 2014 ani 12 lat wcześniej, kiedy rzeczywiście należało rzeczywiście kupować mieszkania, więc twoje "jak ktoś chciał pracować" jest śmiechu
  • Odpowiedz