Wpis z mikrobloga

bardziej mnie bawi to, że akurat z tego tekstu zrobiono wtedy taki krzyk, a to była prawda xD


@powaznyczlowiek: Krzyk był o to, że ON SAM I JEGO EKIPA mogła zrobić tak, żeby ludziom żyło się lepiej, a poradził pytającemu jakby był przypadkową osobą, która nic nie może i nie ma żadnej władzy razem ze swoją ekipą z PO.
Teraz rozumiesz, po latach? :D
  • Odpowiedz
@milymirek: no ale właśnie z wykresów wychodzi że jego ekipa zrobiła tak żeby ludziom żyło się lepiej xD tanie kredyty, wysoką zdolność, tanie mieszkania, wzrastające zarobki - za rok będziemy z tęsknota wspominali te czasy. Pewnie już dziś wielu wspomina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to uczucie kiedy chcesz sb pożartować, rozweselić ten smętny naród, a ludzie i tak odpalają analizy i inne poważne biznesy, jakby op nie był wystarczająco poważnym człowiekiem w tym wątku (,)
  • Odpowiedz
Krzyk był o to, że ON SAM I JEGO EKIPA mogła zrobić tak, żeby ludziom żyło się lepiej,


@milymirek: Ale wtedy żyło się lepiej, niż za obecnych idiotów! A przynajmniej żyło się lepiej każdemu, kto miał dwie rączki do pracy i główkę do myślenia.

Owszem, były pewne grupy którym żyło się #!$%@? (np. rodziny z obłożnie chorymi) ale obecnie żyje im się jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
Już pomijam fakt że w 2015 masę ludzi było na jakiś umowach zlecenie czy jdg, więc żadnego kredytu i tak by nie dostała.


@PanEkspertErbo: xDDDDDDDDDDDDD

Leniwy pisowiec z PGR wykryty. Nie, rozdawanie kredytów na prawo i lewo to nie jest "lepiej", to jest "gorzej". Ci w ludzie z pisowską zdolnością na pól miliona przy 3k pensji najpewniej nie przetrwają z kredytem w okresie wysokich stóp i pójdą na dno.
  • Odpowiedz
@PanEkspertErbo: brałem kredyt w 2015 i każdy z moich znajomych , którzy też wtedy chcieli wziąć to wzięli bez żadnego problemu. Sam byłem wtedy na karcie podatkowej i nie płacąc praktycznie w ogóle podatku miałem zdolność na 300 tyś zł, gdybym przeszedł na pełną księgowość to miałbym prawie 900 tyś zł ale nie miałem takiej potrzeby. Znajomy tak wszedł w mieszkania, że wziął ich wtedy 5 , kombinując ze zdolnością
  • Odpowiedz