Wpis z mikrobloga

@enzojabol: chyba kpisz xD przecież on sie #!$%@?ł w każda rzecz w klubie mimo ze nie mial pojecia jak zarządzać takimi rzeczami, podpadł mu Hyballa to out, braciszek prezes wiadomo ze robi za dekoracje w gabinecie, przykladow jest milion. Moze i ma wisle w sercu, ale #!$%@? mnostwo rzeczy i jest spadek
@enzojabol: chyba kpisz xD przecież on sie #!$%@?ł w każda rzecz w klubie mimo ze nie mial pojecia jak zarządzać takimi rzeczami, podpadł mu Hyballa to out, braciszek prezes wiadomo ze robi za dekoracje w gabinecie, przykladow jest milion. Moze i ma wisle w sercu, ale #!$%@? mnostwo rzeczy i jest spadek


@fiedya A mnie osobiście go szkoda. Niech to będzie nauczka dla wszystkich, zachciało mu się ratować klub po gangsterach
@ipkis123: No tak, Kuba był „lepszy” od patologicznych gangusów więc w sumie jest spoko… xd kapitalny punkt odniesienia, wysoko postawiona poprzeczka… to słowo lepszy dałem powyżej w cudzysłów bo w sumie można o tym dyskutować. Gangusy przynajmniej klub który doili potrafili utrzymać w Ekstraklasie a bohater-Kuba który dźwigał wszystko na swoich barkach i łożył na niego niby swoją kasę ten klub z ekstraklasy spuścił.

A co do tego czy go szkoda
@ipkis123: ale gdzie ja mowie, ze Kuba jest gorszy niż gangsterzy? Za uratowanie Wisły wieczny szacun dla niego i innych. Ale jak widać najtrudniejsze było ujarzmienie ego i oddanie minimum władzy komuś kto potrafi zarządzać klubem sportowym w normalnych warunkach. I nie zapominaj, że Wisłe ratowało wtedy wielu, nie tylko on, były zbiórki w całej Polsce, #!$%@? muje itp, narodził sie wtedy naprawde fajny, pozytywny ruch wokół klubu. Wszystko to zaprzepaszczono.