Wpis z mikrobloga

To jest smutna historia i trochę głupio wyszło, ale głownie to wy macie go na sumieniu. Doskonale widzieliście że z chłopakiem jest coś nie teges. Jak wszyscy, widzieliście na jego filmach że jara zielsko i zbiera grzyby halucynogenne z krowich odchodów na wietnamskich pastwiskach. Tak spędza swoje życie w samotności i w ogóle się z tym nie kryje. Jeszcze te nocne polowania video na niewidzialne węże. Chyba każdy z was zdawał sobie sprawę że chłopak ma problemy. No ale pomino tego podpuszczaliście go. To było tak naprawdę obrzydliwe wykorzystywanie chorego i doskonale zdajecie sobie z tego sprawę. Byliście obecni na jego streamach i zawsze kierowaliście go na jeden temat. A on dawał się wam manipulować bo w końcu po ponad 6 latach znalazła się grupka ludzi która zwróciła uwagę na jego filmy. Więc brnął w to bo miał jakąś atencję która sprawiała mu radość co było ewidentnie widać kiedy rozpromieniał się przed kamerą mówiąc to co chcecie usłyszeć. Punktem kulminacyjnym było opublikowanie przez Palmowy Raj, szota z jego histerycznej wypowiedzi która ewidentnie wygladała jak atakiem paniki. Wideo zostało szybko usunięte kiedy zgłosili się jego rodzice i zrobiło się naprawdę niezręcznie... C.D.N.
#raportzpanstwasrodka #psychiatria #psychologia
  • 30
@dizel81: Podli to jesteście wy bo świadomie go podpuszczaliście. Trzeba mu przyznać że jako JEDYNY miał odwagę pokazać swoją twarz na co ŻADEN z was nie ma tu odwagi.
Poczekajcie na ciąg dalszy w którym się dowiecie w jakim stanie jest osoba którą wykorzystywaliście i ile go to kosztowało. Mam nadzieje że się dobrze bawiliście kosztem jego zdrowia i rodziny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LuckyStrike: chyba za bardzo pojechałeś, nikt tu nikogo nie wykorzystywał tym bardziej że jest to publiczne forum gdzie można napisać co się myśli w przeciwieństwie do komentarzy pod gniotami Prezesa czy Gapciad
Wiem że zawsze będziesz ich bronił bo to twoi koledzy, ale przydało by się czasami być obiektywnym, choćby w kwestii ziemi czy biznesu avocado w Kambodży
Wiem że zawsze będziesz ich bronił bo to twoi koledzy


@dizel81: Moim kolegą jest Adam. Marcina nie znam i nigdy z nim nie rozmawiałem. Nie będę "zawsze" bronił Adama bo to jest przecież niedorzeczne. Krytykowałem gnioty Malvechaja tutaj i mogę mu to powiedzieć prosto w twarz co zrobiłem już kilkukrotnie i nie ma z tym żadnego problemu.
@dizel81: A tak poza tym to nie wiem dlaczego wyskoczyłeś z tematem Adama i Marcina?
Ten wpis jest o chorym, zagubionym narkomanie którego wykorzystywaliście dla swoich uciech co skończyło się fatalnie i przyniosło wiele zmartwień jego rodzinie która przeżyła już wystarczająco w przeszłości. Doskonale wiesz o co chodzi więc nie zmieniaj tematu.
@Miskagnoju: on mówi o lajwach Spearo, rzeczywiście część osób na lajwach interesował tylko jeden temat - Kambodżacy i awokado i gdy Spearo zabronił o tym mówić to część osób nie była zbytnio ukontentowana tym faktem, a Lucky bekę ciśnie że Spearo był "wykorzystywany" do ataków i śmiania się z Kambodżaków. Nie ma co gościa brać zupełnie serio, on sporo trolluje
@theLPD: no właśnie, spearo przychodził tutaj z własnej woli, chyba też promował swój kanał, jakie w tym jest wykorzystanie ¯\_(ツ)_/¯
w końcu to tag o konkretnych youtuberach i porusza się tematy z nimi związane.
A to czy chory czy nie, co mnie to obchodzi. Widać, że przyszedł kolo prawic morały a raczej bardziej go dyskredytować. Hejter jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theLPD: sam jest wykorzystywany teraz przez Prezesa do ataku na Dawida, nie wiem czy tego nie widzi czy mu to wisi.
Każdy ma inaczej ale przynajmniej ja nie #!$%@?.m się w sprawy które mnie nie dotyczą.