Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@l-RAD-l: pewnie chodzi o przypadki "współodczuwania", że mężczyźnie też rosną cycki i dostaje laktacji. Tylko to jest bardzo rzadkie zjawisko, nie doczytałem nigdy, że jest to związanie ze śmiercią matki, ale z silnym współodczuwaniem ciąży
@l-RAD-l: W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon
@l-RAD-l kiedyś oglądałem dokument o specyficznym plemieniu pigmejów, gdzie to mężczyźni karmili noworodki przy braku matki. Na Google znajdziesz materiały o mężczyznach z obozów koncentracyjnych, którzy w skutek upośledzenia hormonalnego wytwarzali mleko.

W filmie "Poznaj moich rodziców", Ben Stiller powiedział, że można wydoić wszystko co ma sutki. ( ͡º ͜ʖ͡º)