Wpis z mikrobloga

4 lata prawko na B, żadnej kontroli, żadnego mandatu. kupiłem sobie 125cc skoro moge pełnoprawne już tym jeździć.. wczoraj kupno, dzisiaj miękki dowod i blachy odebrane. no to co pierwsza przejażdżka ( ͡° ͜ʖ ͡°) przejechałem jakieś 5km XD oj motocykliści chyba nie maja lekko co z tymi kontrolami co? na szczescie sprawdzili dokumenty, spisali przebieg i puścili dalejXD
#motocykle #policja
zielinsky23 - 4 lata prawko na B, żadnej kontroli, żadnego mandatu. kupiłem sobie 125...

źródło: comment_1653427533WjBa5PA7IroG83afp5S18K.jpg

Pobierz
  • 16
Po co im Twòj przebieg?


@asdasdce2w:
Weryfikacja czy nie kręcił licznika, od kilku lat diagności spisują na przeglądach a "korekta licznika" jest nielegalna. Kumpla złapali w alfie 166 z 2001 roku jak miał 100 kkm na szafie to mu wmawiali że kłamie. Nie pomyśleli, że to stara alfa i może zrobiła przez 20 lat 300 kkm ale z tego 200 kkm na lawecie. A tak na serio to kupił
@smk666: Mi diagnosta w samochodzie kiedyś wpisał zaokrąglony przebieg i tego samego dnia na kontroli wyszło ze niby przekręciłem licznik. O 50 kilometrów ( ͡º ͜ʖ͡º) Chcieli robić problemy ale nie wiedzieli jak się za to zabrać i puścili. Gość do mnie ze to karalne to mu powiedziałem niech mnie wiezie do kryminału. Nawet pisałem o tym na wykopie
@zielinsky23: dawno mnie nie kontrolowali, ale fakt, na moto częściej niż samochodem. W sumie zawsze kulturka, raz tylko na moto dmuchałem, tak to tylko dokumenty sprawdzają. Ostatnim razem policjant jak mnie zatrzymał, sprawdził dokumenty, to zaczął się dopytywać, czy mi nie za mało 650ccm. Stwierdziłem, że mi pasuje i tak staram się nie zapierdzielać.