Wpis z mikrobloga

@git-reset-hard-head: Z reguły wydatki inwestycyjne, co potwierdza doświadczenie ekonomiczne, powinny być (przynajmniej w części) – finansowane kapitałem zewnętrznym. Wtedy nie związujemy z inwestycją tylko własnego kapitału, możemy nim dysponować do celów bieżącej działalności naszej firmy, która przynosi nam przecież dochód.

Zatem: skoro mogę wydać na potrzeby własne lub mojej firmy cudze pieniądze a koszt ich pozyskania będzie niższy niż osiągane przeze mnie zyski – czy to nie jest dobre rozwiązanie?
  • Odpowiedz
niejeden już zakładał, że przez następne 30 lat będzie piękny, młody, sprawny, dobrze zarabiający albo nikt nie doniesie o wałkach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A ja się srałem jak mi ostatnio rata skakala po 100zl to #!$%@?łem i spłaciłem całość :-D:-D ciekawe jakie skoki są na takich kredach :-D
  • Odpowiedz
Kurde mam podobny zestaw. 950k i 400k. 950k schodzi w tym roku :D 18k rata. Już nie mogę się doczekać, bo nie wytrzymuje z tym psychicznie. Powodzonka Mireczku
  • Odpowiedz
  • 12
Kurr człowiek płaci ratę 800zl za mieszkanie i myśli ja jebix co by było gdyby nie miał raty a ten 9200. Gratuluje, jak widać można :)
  • Odpowiedz