Wpis z mikrobloga

Siema wykopki. Od jakiś 2 lat mam sraczkę po piwie jest to bardzo dokuczliwe szczególnie w okresie letnim kiedy piwko wchodzi najlepiej. Zauważyłem że po koncernówkach jest najgorzej. Whisky i wódkę mogę pić bez problemu i z tej opcji korzystam przy jakichkolwiek okazjach. Wczoraj na przykład przy okazji spotkania ze znajomymi wypiłem 2 piwa i dziś już sraczka więc nie możemy tu mówić o rozwolnieniu na kacu i wypiciu znacznej ilości . Ma ktoś podobnie wie czym to jest spowodowane #zdrowie #medycyna #narkotykizawszespoko #alkohol
  • 28
@wacek901: To nie gluten ale najparwdopodobniej nie sluza Ci drożdże używane w piwie. Dlaczego dopiero od dwóch lat? Coś się zmieniło w Twojej diecie i zmienił się Twój biom jelitowy
@wacek901: zestaw piw grillowych nie powodujących sraczki:

- każde piwo z Dino, którego nazwy nie znasz
- Namysłów puls butla

Pod żadnym pozorem nie kupuj piwa w Biedronce!!! Tam trują na maxa i potem są takie efekty.

Polecam też picie piwa z butelki zamiast puszkowego.

Pzdr
@wacek901: Oczyść sobie jelita bo pewnie masz tam niezły syf nagromadzony i to może być przyczyna. Zrób sobie 3 dni na samych surowych warzywach i owocach i zobacz. Prawdopodobnie skutkiem ubocznym będzie, że poczujesz się dużo lepiej

Spróbuj też nie jeść białego pieczywa w dniu kiedy tankujesz, a już na pewno nie w trakcie