Wpis z mikrobloga

@pogop: Świętokrzyska-Prosta na odcinku od Marszałkowskiej do Ronda Daszyńskiego;
poza tym jeszcze: przy Chłodnej-Towarowej do niedawna najwyższy niepałac; Al.Jana Pawła / Chmielna - obecnie najwyższy (i tuż obok jeszcze Mariott, Elektrim przy Chałubińskiego - jako starsze; Żagiel Liberskina przy Złotej oraz na Warta na Chmielnej.
Na panoramy: PKIN taras widokowy (fajny przy zachodzie słońca, jeśli jeszcze czynny o takiej porze)
no i są też takie miejsca 30-40km od miasta skąd zdarza
@pogop Pamiętam jak przyjechali do mnie Szwedzi do poprzedniej roboty z naszego zagranicznego oddziału i jak ich oprowadzałem po mieście to nie mogli uwierzyć że mamy w Polsce tyle wieżowców bo u nich tak nie ma (nie wiem czy to prawda, byłem tylko w małych szwedzkich miasteczkach).
Pamiętam jak przyjechali do mnie Szwedzi do poprzedniej roboty z naszego zagranicznego oddziału i jak ich oprowadzałem po mieście to nie mogli uwierzyć że mamy w Polsce tyle wieżowców bo u nich tak nie ma (nie wiem czy to prawda, byłem tylko w małych szwedzkich miasteczkach).


@bizonsky: generalnie cała europa stoi bardzo słabo pod względem wieżowców, Poza Londynem i Frankfurtem tylko Warszawa ma w UE tak wysoką zabudowę w centrum, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: trochę niezgodne z twoim pytaniem, ale fajnie widać wieżowce z Górki Szczęśliwickiej. Można też tam zjechać z kolejki grawitacyjnej, z niej tez jest fajny widok na centrum