Wpis z mikrobloga

ktoś chciał wywalić do kosza, ale nie było więc wywalił gdziekolwiek


@ArekPieczarka: to jest właśnie nędzna wymówka szukana na siłę.

Niedaleko domu rodziców był problem z dzikim parkowaniem w dni handlowe (targowisko). Chodniki, trawniki, ścieżki - wszystko zastawione. Tłumaczenie oczywiście to samo - a gdzie mają parkować?

Pół roku temu otworzyli duży parking zaraz po drugiej stronie ulicy. Zmieniło się coś? Skądże. Parking zawsze w połowie wolny, samowolka parkingową jak była
@boleslaw_krzywosuty z @Wiesmin: Jaram dużo i często, bo 'lubię' (nikotynizm, nie polecam), a zawsze wyrzucam kiepa do kosza. Zajebiście jest generalizować w tak durny sposób, bo coś kłuje Cię w oczy. Tak, z pewnością wszyscy palący to banda społecznych degeneratów z przeznaczeniem na wysypisko.
To, że odsetek kierowców jeździ w sposób niebezpieczny dla życia innych oraz swojego znaczy, że wszyscy kierowcy są #!$%@??
Nie pozdrawiam
@sargento ja bym zapukał i zapytał czy mogę skorzystać, każdy ma swoje standardy postępowania.

A przy przystanku powinien być śmietnik, jest to miejsce w którym ludzie zatrzymują się na dłuższy czas. Właśnie ze względu na pieniaczy i #!$%@? brudasów trzeba tam je montować.

Wierz mi, nie chciałbyś żeby palacz schował kiepa w kieszeń i stał obok ciebie w autobusie.