Wpis z mikrobloga

U mnie na przystanku też widać wszędzie pety, a śmietnik jest.


@Wiesmin:
Panie, trzeba dopalić do ostatniego bucha i wyrzucić już z drzwi autobusu. Jak ten biedny palacz ma trafić wtedy do kosza? Kosz powinien być przy samych drzwiach autobusu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie po zimie nie posprzątali ułomku


@bananowy_testosteron: Co ma zima do tego?
Palacz nie widzi śmietników gdy jest zimno, czy jest jeszcze jakoś inaczej upośledzony?

A pitolisz to nie kwestia palactwa tylko buractwa ja to odgaszam i do domu niose jak nie ma smietnika w poblizu.


@BaronVonBehemoth: No i bardzo dobrze. Szkoda tylko, że jednak jest sporo takich którzy tak nie robią.

Panie, trzeba dopalić do ostatniego bucha i wyrzucić
@boleslaw_krzywosuty: Często nie ma w ogóle śmietnika aby móc wywalić tego peta. Jeśli śmietnik jest, to zwykle nie ma popielniczki. Zmienia się kosze w mieście na takie bez popielniczek, do tego jest ich zdecydowanie za mało. Firmy sprzątające mają w dupie i nie opróżniają tych koszy, u mnie na osiedlu wszystkie notorycznie są przepełnione, że nawet tego peta nie zmieścisz.

Zresztą to nie problem w palaczach, a w mentalności. Czy fanów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boleslaw_krzywosuty: Nie wywalam, chowam do woreczka i wyrzucam przy okazji, tylko wskazuję na problem. Powinno być więcej koszy i powinny być częściej opróżniane, bo czasem nawet nie daje się szansy komuś czegoś wyrzucić, a wiadomo, że ludzie wolą ciepnąć na bok, niż nosić śmieci.
Palacze jak ja was nienawidzę.


@boleslaw_krzywosuty: śmieciarze.

Nie każdy prostokąt jest kwadratem. Nie każdy palacz jest śmieciarzem. Ja osobiście zawsze staram się palić z dala od postronnych osób, a pety gaszę o ziemię i niosę ze sobą dopóki nie minę śmietnika. Nie polaryzujmy się
@kfff: Idzie i sobie pali bo jest wolnym człowiekiem w ponoć wolnym kraju cymbale a ty wcale nie musisz za nim podążać krok w krok, jak pies. Ba, mało tego - wystarczy, że chwilkę poczekasz lub zwolnisz i nic ci nie będzie śmierdzieć. Zgłoś to jeszcze do płokułatuły albo się popłacz ryży społeczniaku.
śmierdziele i brudasy, nikt normalny z palaczem się nie przyjaźni ani go nie zatrudnia, palenie to gwarantowana słaba psychika, podatność na używki, kiepska wydajność, brak koncentracji. Jednym słowem podczłowiek


@hu-nows: Ale ty masz silną psychikę normalny nadczłowieku.