Wpis z mikrobloga

@UnderThePressure: W sumie o ile większość argumentów jest zwyczajnie fałszywych czy głupich tak zawsze mam niesamowitą bekę z tych "wyjątkowych genów". Zawsze jak takiego gagatka spytasz co w jego genach jest takiego wyjątkowego, to nie odpowie(bo wie że to bzdura), tylko się spruje, że "no Twoje to na pewno nie są", czy coś w tym stylu. Właściwie najłatwiejszy do zaorania argument pro-natalistów, i najłatwiejszy sposób by zbić ich z pantałyku xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ToksycznySocjopata:

w sumie to nie wiem po co jakikolwiek natalista miałby podawać jakikolwiek powód z tej listy. Wystarczy, że nie uznaje płodzenia dzieci za niemoralne i już, to wystarczy. A z tym nie da się dyskutować, bo antynatalisci nie mają monopolu na definicję moralności


A to spoko, ja uważam, że zabójstwa i gwałty są moralne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to spoko, ja uważam, że zabójstwa i gwałty są moralne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@UnderThePressure: twoje prawo ¯\_(ツ)_/¯

Może też nie uznawać, że działa grawitacja, a jabłko i tak spadnie z drzewa.


@kopawdupeswiniom: można, ale nie jest to tożsame

Jeżeli naprawdę uważacie, że jako antynataliści posiadacie monopol na definicję moralności to ośmieszacie zarówno siebie jak i ten pogląd. Ze aż zacytuję tabelkę z góry -
@ToksycznySocjopata: Rozumiem Twój formalny sprzeciw wobec formułowania radykalnych wniosków i przedstawiania ich w formie stuprocentowej prawdy i dziękuję za pochwalenie stylu mojej wypowiedzi, gdzie napisałem co uznaje antynatalizm. Natomiast ciekaw jestem jak wyobrażasz sobie system etyczny, w którym można znaleźć uzasadnienie do tworzenia nowego życia. Czy potrafisz sobie wyobrazić system, w którym zmuszasz kogoś do czegoś bez zgody ryzykując, że ta osoba dozna wyłącznie krzywdy i będzie miała o to do