Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 73
307 622 + 302 = 307 924

Pierwsze #300km w tym roku, mianowicie Tour de Silesia w nocy wespół z @arbuzo.
Start 18:05 i jazda na okoliczne górki. Podjazdów co niemiara, ale było całkiem spoko, niemal od samego początku podłączają/podłączamy się do postronnych i tak jechaliśmy sporo czasu. Postronne osoby natomiast niechętnie dawały zmianę xD Co jakiś czas odłączamy się od grupki, tylko po to by nas wyminęli, tylko po to by ich przegonić na podjeździe xD
Po zmroku ubieramy się, ale każdy podjazd to było zgrzanie na maksa, parowało ze mnie jak z lokomotywy. Z kolei na zjazdach zimno, więc nie dogodzisz ¯(ツ)
Od Przegibku miało być już z górki, ale każde wzniesienie okazywało się nie być tym ostatnim xD Od 225 kilometra miało być już konkretne wypłaszczenie i w zasadzie tak było. Niestety wiatr postanowił pokrzyżować nam szyki i wiać nam w mordę najsilniej jak może. Następuję absolutna demotywacja, opadanie z sił i powolne toczenie do mety.

#rowerowyrownik #rower #rowery #lazaro #gravel #szosa #triban #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
guru8 - 307 622 + 302 = 307 924

Pierwsze #300km w tym roku, mianowicie Tour de Siles...

źródło: comment_1653250072snKRT6Fei6nmKoYNScVFaP.jpg

Pobierz
  • 14
@fan_comy: Zamknęliśmy się w 15 godzinach, przy 12,5h w ruchu :D Parę ultra mam na swoim koncie ;) ale z takich bardziej zorganizowanych to tylko TdS 100km i Brevet 200km w zeszłym miesiącu
Dzięki za wspólną jazdę i za holowanie w końcówce ;) Trasa fajna i dość wymagająca. Powodzenia na TdS w lipcu...

I do zapamiętania na przyszłość - stacje benzynowe 24/7 nie działają pomiędzy 23.45 - 00.15 ;)
@fimino: A widzisz nie zwróciłem uwagi, skrypt rr od razu zaciąga poprzednio użyte tagi, a edytować już nie mogę


@arbuzo: Również dzięki za towarzystwko ;) A reszta to była sama przyjemność, z resztą razem ruszyliśmy, to razem mieliśmy dojechać ;)