Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
#przegryw #wygryw #p0lka #madki

Tak sobie myślę, że skoro kobiety 30 plus są coraz gorsze z charakteru i mają bardzo roszczeniową postawę, tak matki to już wgl. Szczegolnie, gdy takowa jest już matką wiele lat ale nie na tyle, żeby mieć już w pełni samodzielne dziecko. Taka kobieta jest przyzwyczajona do rozkazywania i nawet, jak jest totalną idiotką, to przez to że ma autorytet w domu u swego potomstwa, to jej pewność siebie wzrasta. Ma czelność uważać, że ma racje.
No i zazwyczaj takie panie z czasem myślą, że pozjadały wszystkie rozumy i zaczynają agresywnie głosić teorie spiskowe, chodzić na demonstracje.
Pobierz
źródło: comment_16532480564hpFEnJokgVW5QSwKrUa3H.jpg
  • 9
@stray_dog: No dwóch dorosłych ludzi jest odpowiedzialnych po połowie za spłodzenie dziecka. Wiem, że tutaj jest standard, że kobieta jak się rucha, to puszczalska, a mężczyzna to chad albo oskarek ale w rzeczywistości to nie ma różnicy.
Akurat znam dwie lekko pato laski, które są teraz samotnymi matkami. Były pato ale już nie są. Są sobie winne ale jak dla mnie ojcowie ich dzieci stoją dużo niżej, bo bardzo jest złe,