Wpis z mikrobloga

Jak leczy się stan zapalny w miejscu kręgosłupa lędzwiowego? Czy to bardziej jakieś zabiegi, czy jakieś ćwiczenia a jeśli tak to mam ten ból mieć przez 200dni gdy codziennie ćwiczę np. w domu ciężarem własnego ciała, czy przez 200dni ćwicząc na siłowni aż się mięśnie wykształcą z użyciem obciążenia? W jaki sposób cofa się wciśnięcie się tej substancji mięsistej przez którą krążek dotyka którejś ścianki kręgosłupa czy nerwu, tak aby z powrotem się odbudowała? Jaki czas to zabiera? Do jakich ludzi się udać? #pytanie #zdrowie #fizjoterapia #kregoslup #rehabilitacja #silownia dla zasięgu
  • 11
@interpenetrate: umów się na fizjoterapię
w zależności od tego w jakim stanie jesteś to tak się dobierze ćwiczenia i inne zabiegi. Może jesteś na etapie, w którym potrzeba magnetoterapii i terapii manualnej, żeby zmniejszyć stan zapalny, być może dopiero po tym będziesz mógł zacząć rehab.

@Poemat powiedz coś po fizjowemu.
@interpenetrate osteopata, zalecz stan zapalny, potem sport, fizjo, dieta, czyli to co koks tylko bez kucia dupy

Mam rzeź w plecach i nie wzięli mnie na stół. Zatem patrz wyżej. Może jakieś blokady sterydowe by nie było stanów zapalnych, ryzyka uziemienia i przerw w rehabie.

Jak kiedyś ludzie z tym żyli, chyba po prostu śmieciarki przyjeżdżały....