Wpis z mikrobloga

Wystawiłem na sprzedaż audi A3 z 2000r. za 9000zł. Miałem go w JDG i w ciągu ostatnich 6 lat to władowałem w niego te 9000zł aby wszystko było tip top. Zgadałem się z dobrym kumplem i mówię że idzie na sprzedaż bo zamówiłem nowy a ten stoi, mówi że akurat szukają żonie auta i jaka cena była by dla nich, I żebym pamiętał że oni tyle nie zarabiają. Mówię że 7500zł i ani złotówki mniej. Żona przyjechała i mówię im, że nie muszą go brać bo dzwonili inni chętni i absolutnie się nie obrażę jeśli go nie wezmą i na spokojnie oglądajcie, możecie go sobie zabrać do mechanika itp. jego żonie się podoba, kumpel się przejechał, oglądnął mówi:
"Za tyle to nie, żebym go doprowadził do tego stanu co chcę to z dychę to auto wyjdzie", mówię spoko nie ma problemu, I kumpel "To dzwoń do tego innego zainteresowanego" ( chyba myslał, ze nie istnieje ) ja na to no spoko no to wpadajcie na kawkę. Po 40 min przyjechało małżeństwo z mechanikiem, przejechali się, widzieli faktury co robione mechanik z nimi rozmawia i mówi: "No nie ma się do czego przyczepić, spuści Pan coś ? 8500 może być?"
Mówię może być, jeszcze przy drukowaniu faktury 300zł im opuściłem na serwis olejowy i wielce szczęśliwi z nabytku a kumpel siedzi w salonie z kwaśną miną a jego żona #!$%@? bo potrzebuje auta do pracy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeszcze mi żona później mówi, że to nieladnie wyszło że oni siedzieli i patrzyli jak spisujemy papiery xD Ale cóż przecież sam chciał xD

MarioMAX - Wystawiłem na sprzedaż audi A3 z 2000r. za 9000zł. Miałem go w JDG i w cią...

źródło: temp_file.png8654930998164716977

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • 223
@Czerwone_Stringi Ja wiem że to dużo, jednak jak w ciągu ostatnich 15kkm jest zrobione sprzęgło, hamulce, wahacze, amortyzatory, akumulator, rozrząd, nowa podsufitka ( czarna ) nowe obszycia drzwi, nowe opony I bardoz dobre zimowi na stalówkach to wiesz, że to auto realnie wyjdzie finalnie taniej niż takie a3 za 5000zł
  • Odpowiedz
  • 246
@Czerwone_Stringi No i auto na Fakturę VAT, więc kupujący nie płaci PCC3 ( w tym przypadku 160zł ) a ja I tak oddaje do Państwa 23% Vat, więc realnie zostanie mi jakieś 6500zł. No więc rower mam droższy xD
  • Odpowiedz
@MarioMAX: ja wiem że tyle #!$%@? w auto ale też bym tyle nie dał za te audi xd no może jeśli w ogłoszeniu byłoby wymienione co włożone w te auto ale to nie wiem, no może jakby było we w gazie to za tyle to tak ale za tylle to nie xd
  • Odpowiedz