Wpis z mikrobloga

@arte008: w najbliższym zespole raczej spoko, ale między zespołami bywają konflikty. Ostatnio gość się zesrał o to, że zrobiłem coś nie "według książki" i zaczął się wymądrzać nie znając tematu. W końcu go zlałem naciskając przy okazji na odcisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arte008: jak dla mnie to zero stresu, grunt to trafić do dobrej firmy. U mnie co 2 miesiące są spotkania z HR gdzie można się wyżalić co jest nie tak itp. Też dużo zależy od tego na ile ogólnie stresujesz się czymkolwiek. Jest coś takiego jak Code Review gdzie inni z zespołu patrzą na kod i dopisują komentarz jak coś im nie pasuje przy każdej zmianie wprowadzanej do systemu tak jest.
@arte008: Moim zdaniem wypalenia można uniknąć traktując to jak… pracę. Nie siedzieć po godzinach (ew. nad swoimi projektami), posiadać inne hobby. Co do konfliktów, to czasami może się zdarzyć nadgorliwy manager, albo kolega po fachu, który będzie pracował poza godzinami i w PR podważał wszystkie rozwiązania nawet, jeżeli działają ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arte008: Jak można uniknąć? Nie podejmować się ofert bez płatnych urlopów, nawet jeśli są nieco gorzej płatne. W takim wypadku psychologicznie nie będziesz cebulić i będziesz mógł się zresetować.
@arte008: nigdy nie miałem żadnych problemów personalnych w żadnej z firm - może jakieś pojedyncze utarczki i kilka przypadków "męczybuły" - nic czego nie dałoby się zwyczajnie zignorować xD

Dla mnie te historie o januszexach o szefach #!$%@? itp to są jak jakieś legendy z innej galaktyki bo w głowie mi się nie mieści że ktoś w ogóle by pomyślał żeby mnie tak traktować xD