Wpis z mikrobloga

Opłaca się korzystać z #revolut z kartą fizyczną, jako takiego zwykłego, codziennego rachunku? Chodzi mi o takie zwykłe wyjście na miasto, na zakupy, gdzie doładuję sobie kartę i się nie martwię w razie czego. Opłaca się ją po to brać? Kolejne pytanie, czy działa tam chargeback, np. na Allegro?

Aha, i jak to jest z tą kartą wirtualną jednokrotnego użytku pic rel? Ona jest darmowa, tj. w pakiecie standard? No i jak to działa? Przykładowo, zapłacę za nią w Allegro, sprzedający mnie zrobi w ciula, będę chciał zrobić chargeback (o ile jest) i co wtedy? Albo jak mam np. subskrybcje, to przy normalnej wirtualnej karcie by mi ją ściągało co miesiąc, a przy tej jednorazowej, po prostu nie ma jak, więc #!$%@??

Po prostu szukam czegoś, co by mi pozwoliło na takie codzienne płatności czy wyjścia na miasto + płatności w necie, ale z chargebackiem + awaryjne sytuacje, gdzie trzeba weryfikować tożsamość za pomocą karty, ale bez strachu, że to potem wycieknie + oczywiście jakieś wypady za granice, bez kombinowania z rachunkami, kantorami itd.


#revolut #pytanie #finanse #banki
bezbekpol - Opłaca się korzystać z #revolut z kartą fizyczną, jako takiego zwykłego, ...

źródło: comment_1653233548MfvH8iPwYZnPSOGZtOZ1Hn.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bezbekpol: ja korzystam codziennie z karty fizycznej i nie ma problemu na mieście, ale czy się opłaca ją brać to nie wiem, bo prościej dodać kartę do google pay i z tego płacić.
O chargebacku za bardzo nie wiem, bo nie miałem powodu żeby korzystać.
Karta wirtualna działa dosłownie jednorazowo, płacisz nią w internecie, karta zostanie używa raz i znika, od razu dostajesz drugą inną i tak w kółko.
Przez
  • Odpowiedz
Albo jak mam np. subskrybcje, to przy normalnej wirtualnej karcie by mi ją ściągało co miesiąc, a przy tej jednorazowej, po prostu nie ma jak, więc #!$%@??


@bezbekpol: nie przejdzie dodanie jednorazowej do subskrybcji. a jak dodasz zwykla i ja anulujesz pozniej zeby nie anulowac subskrybcji, to wciaz cie za subskrybcje moga opozniona transakcja obciazyc
  • Odpowiedz