Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1134
- Opozycję uważa za zagrożenie dla państwa
- Wolne media nie powinny być wolne, tylko pod kontrolą rządu
- Rządowa propaganda powinna być sączona przez państwowe media
- Sądy pod całkowitą kontrolą partii rządzącej
- To świat jest winny problemom gospodarczym kraju, a nie rządzący
- Zachód jest zgniły i zagraża konserwatywnym ideom państwa
- Wszystkie jego działania są oparte na osobistych ambicjach, które są sprzeczne z faktycznymi potrzebami państwa



Jabby - - Opozycję uważa za zagrożenie dla państwa
- Wolne media nie powinny być woln...

źródło: comment_1653198688AMmB68y9bsvNHk9gvV0NmT.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@m_ney:
Nie powinno się kopać leżącego ale dajemy dalej:
Jeżeli Lempart jest taka słaba opozycja i sama się zaorała to co powiesz o sedzinie w najważniejszej instytucji, która zachowuje się jak karyna spod budki z piwem. I sama się nieustannie ora pisząc tweety?
  • Odpowiedz
@Khaine: Widzę że nie dopuszczasz w ogóle możliwości, że inni ludzie mają swoje własne racje:

nazywasz ich zmanipulowanymi idiotami, etc.

Ale to tak nie działa. Nikogo w ten sposób nie przekonasz poza utwierdzeniem się w (sztucznym) przekonaniu o własnej lepszości
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia: kolego: gdzie napisałem że tusk zły?

wskażesz czy przeprosisz?

Ani jedno ani drugie jak mniemam- bo to niszczy twoją jakże wygodną bańkę w której każdy kto nie przeciw to pisor krzyczący "Tusk zły"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m_ney: oczywiście że nie dopuszczam, bo to co wypisujesz nie ma z racją niczego wspólnego, więc nie wiem czemu miałbym to traktować jako sensowną opinię xD

Znudziło mi się przekonywanie głupich ludzi, których i tak się nie przekona bo równie dobrze można rozmawiać z psem i dlatego nie mam zamiaru udawać choćby cienia szacunku do jakiegokolwiek wyborcy PIS.
  • Odpowiedz
@Khaine: a spróbuj dla odmiany przekonać siebie do ich pozycji

Spróbuj zobaczyć co ich boli a także czego oczekują. I zamiast bezplodnego wyzywania innych od głupich ludzi może dostrzeżesz że trzeba im coś zaproponować aby chcieli iść razem z tobą?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@m_ney: nie jestem w stanie przekonać się do tego co mają w głowach bo nie mam mentalności wioskowego idioty.

A co ich boli? Boli ich że komuna upadła i zamiast dostawać za opieranie się o łopatę i kraść bezkarnie z zakładu teraz trzeba pracować.
  • Odpowiedz
@Khaine: myślę że jest w tym coś bardzo dowcipnego że wychodząc od początku tematu przeciwnicy kaczora narzekają na to że niszczy on demokrację i jednocześnie robią wszystko aby w podstawowym mechanizmie demokracji tj. wyborach odnieść klęskę

Ludzi trzeba pozyskiwać a nie do siebie zrażać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m_ney: nie da się pozyskać tych ludzi jeśli sami się nie wybudzą ze swojego robaczego transu. Szkoda nawet na nich czasu.

Nie wolno im też pokazywać, że to propagandowe g---o które mają w głowach to jest jakiekolwiek zdanie z którym należy się liczyć, bo cham w tym zobaczy przyznanie mu racji.
  • Odpowiedz
@Khaine: Piszesz że szkoda a na wykopie dyskutujesz? Marnujesz czas czy w którymś momencie rozmijasz się z prawdą xD

A tak na serio:mechanizm demokratyczny jest nieubłagany i jak opozycja chce wygrać wybory to musi pozyskac elektorat. Nie ma innej opcji.

Bicie głową w mur pt. "pisowcy są gupi" to prawdziwa strata czasu bo w ten sposób nigdy nie wygra się wyborów.
  • Odpowiedz
Przewrót wojskowy jest opcją mającą największą szanse, ale wszystko rozbija się o pojedyncze jednostki i ich poglądy oraz chęć władzy. W idealnej sytuacji aresztują stare władze i pozwalają rządzić ludziom znającym się na gospodarce i ekonomii.


@DanteTooMayCry: A co to znaczy ,,znającym się na gospodarce i ekonomii''? Czy Glapiński z tytułem profesora z tej dziedziny łapie się pod to pojęcie? Czy chińskie komuchy robiące wysoki wzrost gospodarczy kosztem wolności obywatelskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m_ney:

mechanizm demokratyczny jest nieubłagany i jak opozycja chce wygrać wybory to musi pozyskac elektorat. Nie ma innej opcji.


W Rosji czy na Białorusi też ludzie chodzą i głosują. Nazwałbyś te kraje demokratycznymi?
Państwo demokratyczne w cywilizowanym znaczeniu to nie tylko kartonik z głosem, ale również zasady jakich trzymają się rządzący. Jak kontrolowana przez rząd telewizja publiczna, mająca największe zasięgi, robi z opozycji demony, a z rządzących krystalicznych patriotów to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m_ney:

Władza ma grać uczciwie, a nie tak jak obecna która pokazywała w publicznej telewizji w ostatnich wyborach prezydenckich 100% wieców Dudy i 0% wieców Trzaskowskiego. W kontekście jeszcze pegazusa PiS powinien zostać zdelegalizowany i wszyscy jego partyjniacy niedopuszczeni do kolejnych wyborów za fałszowanie wyników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_ney:

ale jak chcesz w inny sposób zmienić władzę w systemie demikratycznym?


Serio, nie wiesz? Uczciwie, a nie robiąc z publicznej telewizji i innych mediow k---ę za publiczne pieniądze.
  • Odpowiedz
@Jabby: @janekplaskacz: ok, dobra załóżmy że macie racje - tylko jak chcecie tego dokonać bez wygrania wyborów?

"Niech ktoś" ?

Trzeba wygrać wybory, żeby wygrać wybory trzeba zaproponować ludziom coś więcej niż "jesteście debilami ze spranymi mózgami przeżartymi propagandą pisu"

Chyba że macie inne pomysły? Słucham propozycji
  • Odpowiedz
@falden:

A co to znaczy ,,znającym się na gospodarce i ekonomii''? Czy Glapiński z tytułem profesora z tej dziedziny łapie się pod to pojęcie? Czy chińskie komuchy robiące wysoki wzrost gospodarczy kosztem wolności obywatelskich łapią się pod to pojęcie? A może jednak określenie to pasuje bardziej do obecnych Skandynawów i Niemców?


Myślę, że jednak, jeśli przeczytasz cały mój post to będziesz znał odpowiedź na swoje
  • Odpowiedz