Wpis z mikrobloga

@veracholera: nie wiem, dużo to jest. Bez tętna, Strava wyliczała mi np. 4200 cal w 12h w górach na piechotę w które zrobiłem 43km. Nie wiem jak to sie ma do 2,5h na rowerze, ale nie wydawało mi się tylko dwukrotnie (czy tam 2,5x) większym wydatkiem energii ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Im_from_alaska: Mi już nawet nie chce się kłucić i udowadniać pod takimi wpisami. Liczyłem makro tego co jem. Liczyłem kcal ze stravy albo z garmina i pasa HR. Z mojej matmy na zrzucenie 1kg wyszło mi 7500kcal deficytu. Spalanie ok 1000kcal/h przy średnim HR 160 gdzie maks mam w okolicach 190.
@AbaddonLincoln: no ale nie może tak być. Bo kto wylicza kalorie, skoro zaczęły się różnić znacząco z pasem HR w stosunku do bez pasa. Przecież nie pas? :D IMO, ale strzelam - Strava widziała moją prędkość, dystans, czas, przewyższenie i wiek, miała jakiś wzór, pod który wstawiała sobie jakieś średnie średnie tętno typu 140-150. Jak mam 167 to #!$%@? x tysięcy kalorii jakbym nie wiadomo co na tym rowerze robił :D
Jak mam 167 to #!$%@? x tysięcy kalorii jakbym nie wiadomo co na tym rowerze robił


@cult_of_luna: ok, ale skąd wiesz, że to nie jest dobre wyliczenie? Dla 90% rowerzystów to jest jednak 4 strefa, moim zdaniem dość wymagajaco
@veracholera: na moje niemożliwe, ja robiąc 100 km, 600 w górę, przy średniej 25km/h z pomiaru mocy 167W wyliczyło mi pracę całkowitą na 2000kJ jak podzielę to na 4 to wychodzi że spaliłem jakieś 500kcal