Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jak prawackie incele wrzeszczą że nie może być socjalu bo to (ich durnym zdaniem) powoduje wzrost patologii.
I te same prawackie incele chcą żeby nie było socjalu... licząc że dzięki temu będzie więcej prostytucji :) czyli też patologii, w której sami chcą uczestniczyć.
"obrońcy cywilizacji" eh...

#bekazinceli #bekazprawakow #bekazkuca #divyzwykopem #incel #polityka
M_xxx - Rozwala mnie jak prawackie incele wrzeszczą że nie może być socjalu bo to (ic...

źródło: comment_1653073600jJp8bDYc2JtKxSrwhJI1hX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: A ja mnóstwo razy. Wtedy wreszcie kobiety nie będą miały socjalu a że nie będą umiały same zarobić to w końcu zaczną dawać dupy za pieniądze na większą skalę. Taka "logika" i nadzieja inceli którzy mają umysłowego kuca.
Konserwatywni incele mówią że kiedyś było lepiej bo było więcej prostytucji xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: xD O takich idiotach właśnie piszę.

Z zastrzeżeniem że nie wszyscy incele to kuce. Sam jestem incelem i z tą durnotą nie mam nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: A pójście do pracy w Januszexie żeby zarobić na alkohol to jest patologia?

To jest przewidywalne: U kucy zawsze co ich to nie jest patologia, a inni to są patologią. Bo tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: alkoholizm sam w sobie to patologia. Prostytucja generalnie nie szkodzi otoczeniu zainteresowanej, nie przeszkadza w prowadzeniu obok normalnego życia, jak laska potrafi odciąć głowę od tego to nawet nie ryje jej własnej psychiki
  • Odpowiedz