Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedy poczułeś się dorosły?
Ile lat miałeś, kiedy poczułeś, że jesteś dorosły, że pora się wyprowadzić, zasadzic drzewo i tak dalej. W którym momencie postanowiłeś, że pora wziąć życie we własne ręce, że to już pora, żeby samemu podejmować decyzje, że pora na ślub, dziecko, dom i podejmowanie inicjatywy życiowej bez czyjej podpowiedzi?
#pytanie #zycie #zwiazki #rodzina #dom #mieszkanie #doroslosc #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62878d35c7bb693a3f2516cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania miałem 20 lat kiedy postanowiłem zostawić całe moje dotychczasowe życie i wyprowadzić się setki kilometrów od domu. Wszystko zaczynałem od zera bez jakiejkolwiek pomocy. Nie żałuję tej decyzji bo to slrawilo6, że dojrzałej człowiek patrzy na życie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: poczułem, że tak chce po tym jak pierwszy raz pojechałem własnym autem do liceum

a poczułem się faktycznie na 100% niezależny i dorosły jak starzy przestali wysyłać mi kasę na życie i żyłem już tylko ze swoich - miałem wtedy 23 lata i byłem po raz drugi na drugim roku studiów informatycznych Wr Wrocławiu :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie poczułem się jeszcze dorosły i bardzo się cieszę, ale myślę, że to się zmieni jak wezmę kredyt i kupię mieszkanie. Będę wtedy codziennie zestresowany, że jestem zadłużony i nie mogę sobie pozwolić na niepracowanie ani nawet na zejście, bo moja baba sama kredytu nie udźwignie. Tak widzę dorosłość, nic fajnego.
  • Odpowiedz