Wpis z mikrobloga

Używam tej myszki już chyba 10 lat i nie chce się zepsuć, czasami tylko się rozłączy ale chciałbym przejść na coś nowego. Może być na kablu może być bezprzewodowa. To jest Logitech M90, czy macie do polecenia jakiegoś godnego następcę? Nie gram w gry, nie pracuje na PC.

Może sami używacie jakieś budżetowej myszki i też nie chce umrzeć ? ;)

#kiciochpyta #komputery #pcmasterrace #informatyka #logitech
Pobierz rennaissance - Używam tej myszki już chyba 10 lat i nie chce się zepsuć, czasami tylk...
źródło: comment_1653063386CjTXgAuyVZekq5jb2qkAtg.jpg
  • 8
@rennaissance: mam dokładnie taką samą xd Miałem też innego budżetowego logitecha, który wytrzamał na pewno ponad 10 lat. Pierwszy uszkodził się kabel, ale naprawiłem (potrzebowałem myszki na już). Później padł scroll, i musiałem kupić nową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rennaissance no ja właśnie miałem stary model ale dzieciak dokonał żywota tego dongla USB, ten marathon wygląda i funkcje ma te same. Jeszcze go nie kupiłem, może pracodawcę namowie, bo bez płynnego przewijania rolką życie jest gorsze
@Noniusz właśnie boję się że jak dzisiaj kupię nawet droższa to nie będzie już taka trwała, zaczynam czytać opinie tych co chłopaki podali to co chwila albo dwuklik lewego przycisku albo jakaś guma odłazi i często na gwarancji ;p chyba poszli jak z pralkami w Logitechu, żeby im sprzedaż się utrzymywała ;p