Wpis z mikrobloga

No i tak - mimo bycia #programista10k , fajnej sylwetki z pomocą przyjaciół z mikrokoksów i w miarę nowego samochodu nie udaje się nic zdziałać z kobietami. Zakola i 170cm nie do przejścia. Jeszcze w LO była dziewczyna potem jakieś randki, nawet udało się fwb a po kilku latach rynek pop%$%#$liło - nie będę robił z siebie pajaca, spermiarza-bankomatu więc postanawiam:
oficjalnie odpuszczam na całe życie temat loszek - zostają przyjaciele, gierki (po coś mam tego rtxa), sport, wypady w góry i oglądanie filmików o kosmosie i II wojnie światowej.
Patrząc po znajomych w długich związkach ta moja opcja to chyba bardziej #wygryw niż #przegryw
  • 28
@water-watera: lepiej spedzic wieczor z hitlerem niz z jakas loszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Scarface83: wieczór z tajemnicami hitlera albo Wołoszańskim opowiadającym czego się proszę państwa nigdy nie dowiemy - a nie jakieś durne netflixy z babą co i tak Cię zostawi jak ktoś jej zasponsoruje wakacje.


@water-watera: nie widzę przeszkód w szukaniu partnerki, z którą to się to ogląda wieczorem zamiast "durnego netflixa" ¯\_(ツ)_/¯
@cienki137: Jeszcze jak dziewczyny mają 15-19 lat to mam wrażenie że po prostu chcą mieć kogoś blisko siebie i tyle, ale po 20 roku życia odbija im coś chyba przez te instagramy - naoglądają się cudownego sztucznego życia influencerek i wymagają tego samego a w zamian oferują cipe.
po kilku latach rynek pop%$%#$liło


@water-watera: Dokładnie. Ja miałem kilka dziewczyn, przygód jeszcze więcej i to co się teraz dzieje to jest tragedia xD Jeszcze 5 lat temu wszystko wyglądało zupełnie inaczej, chociaż też zaczynało się powoli robić #!$%@?.
@water-watera: Po pierwsze, jeśli narzekasz na zakola a jesteś programistą 10k to ogarnij sobie przeszczep. Po drugie, jeżeli masz mentalność, że auto czy bycie bankomatem sprawi, że któraś Cię zechce, to powodzenia XD Zmień nastawienie i dowiedz się, czego chcą laski.
@LatajacyJeczmien: nie zmieniałbym się jakimiś przeszczepami na siłę aby się spodobać ( i tak po kilku latach efekt jest mizerny, mam też bliznę i zrezygnowałem z usunięcia na nfz mimo czekania z 6 lat w kolejce bo jestem taki jaki jestem ) Nie mam takiej mentalności, ale przyłożyłem to bo to jest teraz rynek. Chcą kogoś kto im zapewni życie jak influencerkom na instagramie -.-
@NoHejCoTam: plot twist jest taki, że jak w LO miałem 600 zł miesięcznie z dorywczych robótek to miałem bardzo ładną dziewczynę, po maturze jak #!$%@?łem na produkcji za najniższą to jeszcze ładniejsza robiła mi kanapki na drugą zmianę, a jak się obciąłem że nie chce #!$%@?ć za najniższą i nauczyłem się różnych IT rzeczy i to się zmieniło to jestem sam -.-
@water-watera: ogólnie to spoko tylko, że potrzeby seksualne i bliskości drugiego człowieka to podstawowe potrzeby człowieka. Bez nich po prostu zawsze będzie czegoś brakowało w życiu.
i w miarę nowego samochodu nie udaje się nic zdziałać


@water-watera: Jeśli myślisz że to zależy od samochodu to nic dziwnego.
Większość lasek nie wie czy H na masce to Honda czy Hyundai, a 2-letniego samochodu nie odróżni od 12-letniego.
Liczy się wygodny fotel i klimatyzacja.
Jeszcze jak dziewczyny mają 15-19 lat to mam wrażenie że po prostu chcą mieć kogoś blisko siebie i tyle, ale po 20 roku życia odbija im coś chyba przez te instagramy - naoglądają się cudownego sztucznego życia influencerek i wymagają tego samego a w zamian oferują cipe.


@water-watera: piękny wiek około 25 lat, plus minus dwa lata. To taki punkt przełomowy w #!$%@? związku czy poważniejszym szukaniu jak nie miała. Bo