Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BorysKafarov: nigdy nie widziałem, ale są te paczki z pastą curry, na których pisze coś po tajsku czy tamilski. Może to będzie zamiennik?

Edit: kanokwan? Also, doświadczenie pokazuje, że łatwiej zamówić z neta niż szukać po sklepach
  • Odpowiedz
@92feliks: No zamiennik jakiś może być ale akurat nie te co wymieniłeś bo to inny rodzaj curry, te których potrzebuje mają być japońskim curry

Z tym zamówieniem to wiem ale jak mam płacić 12-15 zł za przesyłkę dla jednej paczki curry no to wiesz, średni deal

W sumie jeszcze Carrefoura mam w mieście, może tam by było takie coś
  • Odpowiedz
@shadow7pl: Nie no to ale akurat shopee to mnie w dupę może pocałować za ich kretyńskie irytujące reklamy za 5zł. Nie zaufałbym za uja temu sklepowi\

Przejrzałem allegro i też jest, jak nie znajdę lokalnie to może poszukam sellera z najtańszą wysyłką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maegalcarwen: i składniki xd tutaj kupujesz gotowca a tak to musisz kupić składniki i przyprawy w sporych ilościach które potem będą leżały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się jeszcze bo teraz zauważyłem też że kompot z kurczaka jest potrzebny i znowu używany jest w wersji sproszkowanej i obstawiam że nie jest to to samo co nasze kostki rosołowe a kupować gdzieś całe opakowanie takiego proszku to meh
  • Odpowiedz