Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: lubie tak sobie czasem popatrzec na analizy ekonomiczne wsiurow z Pasikowic Dolnych co swiat widzieli jedynie w podstawowce na globusie.
Mieszkam 5000km od Polski i u mnie dokladnie takie same wzrosty cen i kosztow zycia. W krajach sasiedzkich to samo.
Ale kirwa cymbaly beda plakac ze to kaczor i moraw #!$%@? gospodarke a gdyby tylko tusk nie sprzedal Polski za pinc zloty to bylibysmy mocarstwem.
@RumperPrumper: Tylko w krajach ościennych na stanowiskach kierowniczych Banków centralnych i u władzy siedzą zwykle (powtarzam: zwykle) specjaliści, którzy wiedza co robią. Nasi to potrafią tylko działać pod publikę i rozdawać hajs na prawo i lewo. Co z tego że nbp podnosi stopy procentowe, jak rząd za chwile rozdaje darmowe dodatki co dalej napędza inflacje. Czy poza Polską tez tak robią? I czy Ty właśnie twierdzisz, że Komisja Europejska się myli
@NijuGMD: Tak szczerze to nie ma tragedii (jaja są wyjątkiem i anomalią w tym zestawieniu i akurat to pamiętam).
Spodziewałem się, że znacznie szybciej będzie się nakręcać spirala. Może ten stromy kawałek wciąż przed nami.

Swoją drogą, najbardziej obrywają na tym sami wyborcy PiS, więc jak dla mnie idealnie, niech giną.