Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suweren_sudoku: XD ja nie wiem czy ty jesteś aż tak głupi czy udajesz. O, teraz to nagle zdjęcie poglądowe? XD A co to zdjęcie przedstawia? Nie wiadomo, nie wiadomo kogo co i skąd zostało wzięte. Wymyślona historia o jakimś usuwaniu cycków wymuszonym przez tych wstrętnych lewaków. Nie rób więcej fikołków bo cię do cyrku wezmą xD
  • Odpowiedz
Do czego jest ta informacja potrzebna?

@suweren_sudoku: XD No do niczego, po co weryfikować informacje, skoro można opowiadać o groomingu pod przerobionym zdjęciem XD. Już sam fakt, że te rany wyglądają jak wyglądają i nie ma sutków jest wystarczającym sygnałem, żeby podejść do tego sceptycznie.
  • Odpowiedz
@ilem: eh... a 15 lat temu jak ktoś był za adopcją par homoseksualnych, małżeństwami itd to prawaki mówiły, że oni 'przyjdą po dzieci'. Co uważałem za przesadę, z resztą taka premier Finlandii jest hetero i straight a wychowana przez pare homoseksualną.

Ale fast-forward do roku 2022 i nastolatkom wycinają c---i bo one nawet nie mają prawa być lesbijkami, bo skoro lubi inne dziewczyny to pewnie jest skrycie mężczyzną.

I się
  • Odpowiedz
@AugustinTarrou: Do czego jest potrzebna weryfikacja zdjęcia poglądowego? Tutaj głównym tematem jest sama operacja na młodych osobach. Poniżej jest prezentacja Scott Mossera - hirurga, który przeprowadza takie operacje i twierdzi, że najmłodszy wiek dziecka, na którym przeprowadził operacje związaną ze zmianą płci to 13 lat.

Się uczepiliście tego zdjęcia. Rzeczywiście źle to wygląda i pewnie dlatego OP takie wybrał, ale co w tym złego? Twierdzicie, że to photoshop czy jaki
  • Odpowiedz
@ilem: Jak osoba transpłciowa chce usunąć sobie c---i, żeby wizualnie być jak facet, bo "wewnątrz mam męską psychikę" to leci w c---a i nie wie o czym mówi. Każdy facet chciałby własne bimbały.
  • Odpowiedz
nie potrzeba słownika woke, to dosłownie szkoły groomerskie, czyli mające przygotować do zawodu (głównie) psiego fryzjera. Taki ostatnio popularny mocny p--------m, jak informatyka w cosinusie.


@masterbait: Widząc nick mam teraz wątpliwości na ile baitujesz i na ile inni traktują poważnie to co napisałeś. Słowo "grooming" jest też stosowane w znaczeniu uwodzenia dzieci, czasem też w kontekście dłuższego procesu, gdzie uwodzący kształtuje dziecko według swoich upodobań. Nie wiem co dokładnie autor
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anofus69: zasadniczo są składową cech rozpłodowych. Klatka piersiowa kobiet po usunięciu p----i wygląda jak u chłopca, przed okresem dojrzewania. Jeśli jeszcze nie mają dzieci, a nie daj Boże stałego mono partnera, to na szali jest czy reszta życia na ziemi będzie piekłem czy nie
  • Odpowiedz