Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ilem: Ciekawe czy samobójstwo popełni w swojej 3 czy jeszcze 2 dekadzie życia.

Swoją drogą - jak ktoś pójdzie do lekarza i powie żeby mu uciąć rękę bo to nie jego ręka to trafi do psychiatryka.
Jak pójdzie i powie żeby mu wyciąć cycki bo to nie jej cycki, no to sami wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ilem: Lekarze globalnie nie składają jakiejś przysięgi że nie wykonają zabiegu potencjalnie groźnego dla zdrowia bez właśnie innego zagrożenia które może być tak wyeliminowane?
  • Odpowiedz
@ilem: jak się laski zorientują że straciły jeden z największych atutów (bo w głowie to dużo nie mają pewnie) przez który życie mogło być prostsze, to będzie depresja i państwo daj na leczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?,szczęście w nieszczęściu bo tacy odklejeni ludzie sami wyłączają się z puli genetycznej niejako blokując powodzenie w przyszłości na posiadanie dziecka. Gorzej jak odezwie się takiemu spierdoxowi instynkt rodzicielski. Wtedy ewentualne dziecko ma #!$%@? wychowywać się w potencjalnie chorym otoczeniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FLAC: tak, na pewno będą płakać, bo ludzie, którzy uważają cycki za ich największy atut się nimi nie będą interesować XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ilem: jak to dobrze, że jestem normalny. Nie bogaty, nie piękny, nie jestem niczyim bananowym synalkiem, ale jestem #!$%@? normalny i w życiu się nie oszpece. I patrząc na to, co niektórzy próbują przekazać jako normalne I w sumie git, to i tak jestem choć trochę wygrany.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Prawicowy dzban, bo nie podoba mu się jak młodych groomują do trwałego uszkodzenia swojego ciała xD

Ogromny % samobójstw wśród osób transpłciowych? Duża ilość osób, które nie są zadowolone z operacji i nie mogą "wrócić" do pierwotnego stanu swojego ciała? Po co o tym wspominać prawicowy dzbanie? xD
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: wstawił zdjęcie nie wiadomo kogo i nie wiadomo co przedstawiające. Nie pierwszy raz jak prawicowe dzbany dorabiają zmyślone historie do zdjęć. Równie dobrze mógł być to zabieg wykonany ze względów medycznych, a ty wymyślasz jakieś chore prawicowe fantazje o groomowaniu by usuwać cycki. Idź się leczyć do Choroszczy xD
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Ale tu nie ma żadnej dorobionej historii, tylko zamieścił zdjęcie poglądowe do tematu o którym wypisuje twitty. Przeczytałeś w ogóle co on ma do powiedzenia? On nigdy nie twierdził, że ta osoba akurat była ofiarą groomingu xD

Lewica nie umie w angielski czy co?
  • Odpowiedz
nie wiadomo czyje to zdjęcie i jaka jest historia, wiadomo tylko że wstawił to prawicowy dzban z USA ¯_(ツ)_/


@SmakoszKotow: Wykopki uwierzą w każdą bajeczkę o złym lewactwie, więc w ich opinii to jest ośmiolatka której kolega dla jaj za pieniądze ukradzione przez Huntera Bidena republikanom uciął piersi sekatorem.
  • Odpowiedz