Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@panikaman: Ja dostrzegam w tym pozytyw. Zamiast się maskować z cyckami i wchodzić w jakiś trwały związek z facetem, oszczędza przykrych rozczarowań i samox się oznacza.
  • Odpowiedz
@ilem: Nie brzydka buzia ale naoglądają tiktoka i innych pierdół to tak to się kończy XD. W sumie to mi nawet nie żal. Jak dostanie załamania to strzeli samobója. Albo będzie żyć w swojej bańce do końca. Po co się przejmować i gloryfikować?
  • Odpowiedz
@ilem: w sumie co komu do tego jeśli zapłaciła za tą operacje swoimi pieniędzmi, niezliczona ilość normików oszpeca się w podobny albo nawet gorszy sposób tatuażami i nikt nie daje o to #!$%@?
  • Odpowiedz
to dosłownie szkoły groomerskie, czyli mające przygotować do zawodu (głównie) psiego fryzjera


@masterbait: To w sumie wyjaśnia trochę wygląd tych szwów. Może jakiś praktykant weterynarii zszywał.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież w jakimś big brotherze był taki trans facet, i był wyśmiewany przez kobiety, że na małe rączki i stópki, do tego był niski (bo był kobietą) i łysiejący przez implementowany testosteron. Do tego nie może mieć dzieci, idealny normalnie kandydat na przegrywa
  • Odpowiedz
@ilem: groomer schools, ostro. Nie wiem co to znaczy. xD


Niszczenie dzieci to ludzie uwielbiają. Po co mają mieć jakieś sprawiedliwe szanse na rowój i własną wolę...
@ilem

Przypomnijmy że środowiska LGBP walczą aby takie rzeczy i takie operacje również dla dzieci były norma i akceptowane społecznie
  • Odpowiedz