Wpis z mikrobloga

W marcu zarezerwowałem na airbnb mieszkanie w Krakowie w terminie 21-22.05. Tydzień temu właścicielka mieszkania odezwala sie z dziwnym zapytaniem czy nie chce przyjechać wcześniej bo jej sie termin zwolnił. Później pytala czy nie chce anulować. A dziś, 3 dni przed terminem, napisala najpierw że nie bedzie prądu, później że oprócz pradu nie będzie też wody, bo prowadzone będą jakieś prace w budynku. Trzy razy pisałem jej, że mi to nie przeszkadza bo w mieszkaniu zamierzam tylko spać. Wtedy typiara poinformowała mnie, że anulowała rezerwacje. Nie znalazłem nr do administracji budynku ale w tym samym budynku jest medicover. Zadzwoniłem tam i dowiedziałem się, że nic nie słyszeli o jakichkolwiek pracach w budynku. Jestem przekonany, że wynajęła mieszkanie komuś innemu. Mogę coś z tym zrobić? Napisałem do airbnb. Znacie jakies grupy na fb gdzie moge zrobić jej antyreklame?

#airbnb #krakow #booking #nocleg #wynajem #januszebiznesu
  • 9
@qbala1992: Ja we wloszech zarezerwowalem pensjonat w Cortinie. Nikt sie nie odzywal jak probowalem kontaktu wynajmujacym. Mial zero opinii. Do Air&Bnb zadzwonilem. Po Polsku rozmowa. Mowie ze na 2 tyg przed feriami nie zalatwie niczego 2 cenie 2tys zl za tydz.
„To co Pan proponuje”. I wzialem mieszkanie za 3.5 tys zl, 3 pokoje kuchnia lazienka. Az za duzo miejsca dla 5cio osobowej rodziny. Ferie zimowe w lutym 3 ulata temu
Widzę, że już ustawiła, że w weekendy można wynająć tylko na min. 3 noce. Szkoda, że zrobiła to dopiero jak jej ktoś zrezygnował i wewnetrzny janusz nie pozwolił przepuścić 1 nocy wynajmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)