Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
Nie sledze sprawy z wypiekami na twarzy, ale parę nagrań widziałem.
Wszedłem na trendy na Twitterze i zobaczyłem taki wpis. "Jak możecie bronić Deppa, krzyczał i przeklinał!". A jak laska na nagraniach się przyznaje, że go "uderzała", albo ten paluch od szkła rozwalony, to wszystko ok i to wina chłopa, baba zawsze skrzywdzona.

https://twitter.com/p_stanicka/status/1526334362391805953?t=iL3ETub7qQ28w9KBIUUxfg&s=19

#bekaztwitterowychjulek #julka #twitter #depp #johnydepp #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz Shatter - Nie sledze sprawy z wypiekami na twarzy, ale parę nagrań widziałem.
Wszedłe...
źródło: comment_1652771261z0e4xIxcbTVaY65PHCh4Lr.jpg
  • 14
@Shatter: wydaje mi się, ze depp był ćpunem pijakiem, ale to jej psychiczn/border zachowanie prowokowało najwięcej kłótni, on ją może szarpal czy rzucił cos w ścianę, ona potrafiła mu #!$%@?ć.

Generalnie patologia z używkami, ale typiara ma problemy z przywiązaniem, z kontrolowaniem w relacji itp. Chociaż z tego co tam sobie wysyłali to Depp też z zazdrością miał problemy.

Pewnie nie wygra bo nie udowodni, ze specjalnie go pomówiła o to
@Shatter: odklejone feministki, przecież to co tam się #!$%@? w tej sprawie teraz to ja się dziwię że znalezli się wgl prawnicy chcący bronić turd, zresztą widać jak absurdalnie się gubią w sądzie i nic nie mają

Wczoraj co przeglądałem to najlepsze było to jak ją bodajże zapytali czy nie bała się jak robiła jakieś tam zdjęcie Deppowi i powiedziała że nie bo dlaczego miała się by bać. No nie wiem
( ͡° ͜ʖ ͡°) no właśnie, także nie rozumiem dlaczego biorą w dalszym ciągu jej słowa na poważnie chyba, że pan sędzia przyjął piękną lapóweczke do rączki


@userrrr: Po pierwsze to pani sędzia, po drugie wygląda na obiektywną. Natomiast ona jest od wyroku, a nie od tego kto jest winny. To ustalą sędziwie przysięgli.