Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Będę szczery. Nie potrafię pokochać jakiejkolwiek dziewczyny. Mam 31 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Jedynie dziewczyna jest mi potrzebna do seksu. I to wszystko. Niestety znajduję tylko chętne do związku a nie do seksu. Ja związku odmawiam, bo kojarzy mi się z ograniczeniem wolności. I się nie mogę dogadać z dziewczyną, bo każe być w związku. A ja nie chcę jej ranić gdy potem ją rzucę. Nie interesuje mnie bycie z dziewczyną, bo sam świetnie sobie radzę w życiu a kobieta niestety będzie mi zawracać głowę co na dłuższą metę będę miał zdecydowanie dosyć. A ja chcę żyć swoim życiem. I nie, przysięgam że to nie jest bajt. Prostytutki? Chętnie, ale płacąc za to czułbym się niestety jak frajer mając świadomość, że inni mają to za darmo. A ja zapłaciłem za coś co mógłbym sprawić sam w sobie 5 minut tyle, za ile mógłbym sobie zorganizować jednodniową przejażdżkę na cały dzień z wyżywieniem.

#zwiazki #seks #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6281803b656c597d13f7bd82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4