Wpis z mikrobloga

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Rzadko się na wykopie udzielam, ale dla tego tematu specjalnie zrobię wyjątek.
Od 2009 roku jestem harcerzem, zaczynałem od samego dołu, potem prowadziłem drużynę i organizowałem obozy. Na obozie też poznałem swoją narzeczoną z którą w sierpniu biorę ślub.
Tak fajnych ludzi jakich poznałem w harcerstwie i tak fajnych rzeczy jakie tam robiłem nie zrobiłem nigdzie indziej i z nikim innym.
Generalnie polecam. Rodzice zawsze byli zadowoleni z tego jak
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: od 8 r.ż. jeździłem na obozy najpierw zuchowe potem harcerskie. Poznałem wielu super ludzi, z wieloma z nich utrzymuje kontakt do dzisiaj, choć mam 32 lata i na ostatnim obozie byłem z 15 lat temu. Na pewno wiele zależy od środowiska z jakim pojedzie, ale może nauczyć sie wielu przydatnych rzeczy i nawiąże przyjaźni.
Może mu się też nie spodobać, ale póki nie pojedzie to się nie dowiesz.
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
Jestem harcerzem, przysięgę składałem lata temu na ostanim obozie byłem z 15 lat temu i szczerze polecam. Pytanie co twój młody lubi.

Mnie zawsze kręciły militaria i trafiłem do drużyny męskiej lekko zabarwionej na "wojskowo" i odcisnęło to na mnie swoje piętno, pozytywne rzecz jasna. Do dzisiaj umiejętność rozpalenia ogniska w deszczu/śniegu/huraganie się przydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daje to też sporo zaradności życiowej. No i