Wpis z mikrobloga

Temat bielizny termoaktywnej zapewne przewijał się setki albo i tysiące razy, ale szukajka działa jak tagi na wykopie xD

Pytanie do wszystkich #motocykle
Czy warto zapłacić ponad 300zł za bluzkę i spodnie od Brubeck (model cooler-chłodząca)
Obecnie używam rebelhorna, HiMounta, Kipsta Czy warto wydać II razy więcej?

Warto wydać ponad 3stówki na termo

  • Tak 50.0% (21)
  • Nie 45.2% (19)
  • Nie. bo.. uzasadnik w komentarzu/ 4.8% (2)

Oddanych głosów: 42

  • 16
@Crea: warto, zdecydowanie. Chłodzi zauważalnie. Założyłem ją na wczorajszą wycieczkę i bylo mi lekko za chlodno (pomimo tego, ze mialem w kurtkę wpiętą membrane). Mozliwe jednak, ze sa tansze alternatywy, ktore dzialaja identycznie, ale mnie nic na ten temat nie wiadomo.
Nie warto, mam brubecka mam Oxford i Armr i to jest wszystko to samo tylko cena różna nie kupuj tylko jakichś lidlowych albo chińskich bo capią po jednym założeniu
@zlozlo: mam lidlowe juz kilka sezonow. Uzywam ma moto czy poprostu jako kalesony jak jest chlodno. Jak sie pierzeto nic nie smierdzi. W lidlu byly dostepne rozne rodzaje tej bielizny i zazwyczaj na wiosne rzucali "motocyklowa"
@Crea: tych lidlowych nie moge porownac z innymi, ale wg mnie daja rade gdy jest chlodno. Jak jest goraco to wole bez termo jezdzic.
@baszmar: To Twoja opinia czy po filmie motobandy polecasz? Bo poczytałem opinie i rzeczywiście wygląda to jak tania i badziewna termo od Chińczyka. Wykonanie tragiczne widoczne na ujęciach motobandy.

Moje obecne wyglądają dużo lepiej, a przejeździły jutro trochę.

Podsumowując - Spaio - nie warte zainteresowania.
@Crea: Motobanda ich reklamuje? Nie oglądam ich, wiec nawet nie wiedziałem o tej współpracy :)
Polecam z własnego, kilkuletniego doświadczenia z produktami SPAIO :) mam 2 komplety getrów + koszulka z długim rekawie na lato, dwa komplety na chłodne dni, do tego nosze ich szorty w upalne dni. Termiki glownie uzywam na motocyklu i rowerze. Poki co, po 3 latach zero przetarć, zmechacenia, szwy trzymają, materiał nie wyglada na zniszczony, piorę