Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanEkspertErbo:
Ok,cena dolara wzrosla,cena barylki wzrosla- ok,ceny na stacji tez poszly w gore.
Ale orlen i lotos podwyzszyli marze o setki % co zwieksza ich zyski i winduje ceny na stacjach- o ponad 50% od rozpoczecia wojny na ukrainie.
W UE w innych krajach tez wzrosla o 50%?
dokładnie, przed i w trakcie pandemi jeździłem autem nawet do sklepu oddalonego o 500m od domu, nie mówiąc o dojazdach do pracy. Nie wyobrażalem sobie życia bez samochodu. Od lutego przesiadłem się na rower i pociąg i się okazało, że dojazdy do pracy stały się przyjemniejsze, tańsze. Powróciła pasja do roweru.


@L3stat: wypisz-wymaluj ( )
Pobierz
źródło: comment_1652686643csF0f2jJRz6S1Ev9Ig9nWK.jpg
@przeor22 w Niemczech ceny ponad 2 euro, a pamiętam że przed pandemie ceny takie same były u nas i tutaj


@Hfishman1: Dokładnie. W Niemczech poniżej 2€/L ropa nie spada. Bardzo rzadko. Wacha się między 2,00 - 2,20.

Też pluje na PiS ale w tym przypadku myśle, ze aż takiego dużego wpływu na cenę paliw nie maja, skoro w innych państwach tez #!$%@? do góry. W Holandii to cena potrafi być na
@przeor22: Myślisz, że kogoś na górze interesuje to czy normalny obywatel zapłaci za paliwo tyle, czy tyle. Dla nich się liczy, aby tylko wyłącznie byli przy korycie, jak rząd nie płaci za paliwo swoimi pieniędzmi za paliwo. Ich w to wcale nie interesuje, masz doprowadzać pieniądzę do państwa, Mati nałoży kolejny podatek i tak karuzela się kręci.

Mam nadzieję, że to w końcu jebnie.