Wpis z mikrobloga

Ejże #warszawa możecie ogarnąć tych swoich żebraków ukraińskich na ulicach?
Wszystko kumam, ale jak widzę na ulicy nowiutkie lambo na ukraińskich blachach, a potem obok widzę żebraka owiniętego w ukraińską flagę to mam pewien zgrzyt logiczny w głowie.
Do tego po mieście nie da się normalnie przejść bo człowiek co 50m jest zaczepiany o piątaka.

Nosz kurde.

#gorzkiezale #gownowpis #oswiadczeniezdupy
  • 13
Ejże #warszawa możecie ogarnąć tych swoich żebraków ukraińskich na ulicach?

Wszystko kumam, ale jak widzę na ulicy nowiutkie lambo na ukraińskich blachach, a potem obok widzę żebraka owiniętego w ukraińską flagę to mam pewien zgrzyt logiczny w głowie.

Do tego po mieście nie da się normalnie przejść bo człowiek co 50m jest zaczepiany o piątaka.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Nie możemy, #!$%@? jak się nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wlasciwie do kogo i w jakim celu ten wpis? Kto ma, co i dlaczego nie Ty to ogarnąć? :p


@iEarth: Właściwie to do nikogo, bardziej jak tagi sugerują:

#gorzkiezale #gownowpis #oswiadczeniezdupy

Ale sytuacja jest kosmicznie irytująca bo podczas kilkudniowego pobytu byłem tym już zmęczony.
Rozumiem, że jest akcja, ale można to zrobić z rigczem. Tak dla przykładu - była zbiórka na operację dla Ciebie (o ile dobrze pamiętam) - spoko, poszło
oczywiście że #!$%@?łem, byłem w tym brzydkim mieście kilka razy i teraz bardziej z przymusu przyjeżdżam niż przyjemności.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Dobrze, skoro Ci się nie podoba to nie przyjeżdżaj i elo, nie wszystko się każdemu musi podobać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

teraz bardziej z przymusu przyjeżdżam niż przyjemności.


Mam nadzieję że to się wkrótce skończy, wszyscy będą szczęśliwsi xD
ale jak widzę na ulicy nowiutkie lambo na ukraińskich blachach, a potem obok widzę żebraka owiniętego w ukraińską flagę to mam pewien zgrzyt logiczny w głowie.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: no to ci serdecznie współczuję, że nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy jak to, że ukraińcy to nie jest jednolita, identyczna masa, tylko różni ludzie, w różnym stopniu dotknięci wojną.

już byś się przynajmniej nie przyznawał że masz zdolność pojmowania świata na poziomie 5-letniego
no to ci serdecznie współczuję, że nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy jak to, że ukraińcy to nie jest jednolita, identyczna masa, tylko różni ludzie, w różnym stopniu dotknięci wojną.


@advert: Nie? Bo ostatnio w mediach taka była właśnie narracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż, wrzuciłem wpis traktujący o nadmiernym zjawisku żebrania, a w odpowiedzi dostałem już komentarze przyrównujące do dziecka czy zachęcające do podróży poza miasto,
Nie? Bo ostatnio w mediach taka była właśnie narracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wyrewolwerowanyrewolwer: no to nie wiem, zdywersyfikuj może media jakie konsumujesz, bo wrealu24 to nie jest najrzetelniejsze źródło informacji. ja nie kojarzę poważnego medium które by takie brednie głosiło.

Cóż, wrzuciłem wpis traktujący o nadmiernym zjawisku żebrania, a w odpowiedzi dostałem już komentarze przyrównujące do dziecka czy zachęcające do podróży poza miasto, ale nikt jeszcze
ale może zdefiniuj ten problem jak dorosły człowiek


@advert: To może czytaj ze zrozumieniem jak dorosły człowiek?

Do tego po mieście nie da się normalnie przejść bo człowiek co 50m jest zaczepiany o piątaka.


przejedź się do JAKIEGOKOLWIEK większego miasta w innych częsciach europy, to zobaczysz to samo.

W ciągu tylko ostatniego niecałego roku odwiedziłem:
- wyżej wspomniane miasto
- regularnie bywam w Trójmieście
- Berlin
- Frankfurt
- Kopenhagę
-
Do tego po mieście nie da się normalnie przejść bo człowiek co 50m jest zaczepiany o piątaka.

@Wyrewolwerowanyrewolwer: w którym miejscu? ostatnio rzadziej bywam w centrum, ale tak z raz w tygodniu mi się zdarza i nie kojarzę miejsca, gdzie by takie zjawisko występowało - pomijając obszar między patelnią a Centralnym, ale tam tak było zawsze, Ukraińcy nie mają z tym nic wspólnego.

- Berlin

no to ciekawe, bo w Berlinie