Wpis z mikrobloga

@Bogusz1989: Masz rację, tylko zależało mi, żeby kupić telefon dzisiaj.. Nie udało się to już mi nie zależy. Chciałem kupić gdzie indziej, ale byłem ciekaw, czy faktycznie raty 0 nie przejdą na telefon. No i poszło bez problemu..
  • Odpowiedz
@Kaneczai Przepraszamy za sytuacje. Prosimy o kontakt z nami poprzez naszego Messengera z informacja w którym salonie sytuacja miała miejsce. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuacje aby się nie powtórzyła.
  • Odpowiedz
@Media_Expert: tak tak, tak jak wyjaśniacie znikające promocje. Człowiek nabierze wielokrotności 500zł żeby dostać po 60 na zakupy i co? Nic. Zero odezwu, zbywanie. W sklepie to samo, wielokrotne pytania w tym do kierownika - nic. Dopiero jak jedynkę na Googlu wystawiłem to dzwoniła do mnie jakaś kobieta żebym to usunął. Powiedziałem że usunę jak zobaczę kupony. Nie zobaczyłem. Trzeba na was uważać.
  • Odpowiedz
@Antibambino: bo? Stać mnie, żeby sobie kupić za gotówkę i to nie jednego.. wolę 10 rat 0 a gotówkę mieć pod ręką.. #!$%@? się w to jak ktoś wydaje pieniądze.. to jest dopiero polskie
  • Odpowiedz
Stać mnie


@Kaneczai: Nie. Gdyby cię naprawdę było stać, to byś wziął normalnie zapłacił kartą i miał z bani. To, że masz daną kwotę na koncie nie znaczy, że cię stać na rzecz, która tyle kosztuje.
  • Odpowiedz
@Antibambino: XD Przy tej #!$%@? inflacji spadek wartości pieniądza mnie nie dotyka, tylko bank.. temu raty 0%. Szkoda, że taki mądry nie jesteś, żeby na to wpaść ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kaneczai: Po co piszesz z trollem Xd raty 0% to cudowna sprawa o trzeba korzystać. Pozbywanie się gotówki na strzała to debilizm przecież.
  • Odpowiedz