Wpis z mikrobloga

  • 7
Od jakiegoś czasu mam problem z sąsiadką mojej ciotki. Przyjeżdżam samochodem pod jej blok i stawiam na konkretnym miejscu z plakietką która pozwala mi tam parkować. Natomiast gdy przyjeżdża jej sąsiadka, to parkuję swój samochód tak, żebym nie mógł do swojego wsiąść od strony kierowcy. (Chciałbym jeszcze nadmienić, że nie zabieram nikomu miejsca parkingowego, bo zawsze jest tam jedno miejsce wolne, które po prostu zajmuję ja, gdy odwiedzam rodzinę.) ona sama robi sobie też pod górkę bo musi składać lusterko w swoim samochodzie i wysiadać i wsiadać od strony pasażera. Parę razy tak zrobiła, więc się wkurzyłem i poszedłem do niej i poinformowałem żeby przeparkowala samochód, bo mam prawo tu parkować, a jak dalej będzie utrudniała mi wyjazd, to zadzwonię po policję. To ona zaczęła gadać że moje pozwolenie jest nieważne i że zgłaszała już to i że nie mogę tu parkować. Jednak ona się myli bo ja nie miałem z tego tytułu żadnych nieprzyjemności, mimo sprawdzania przez odpowiednie służby mojej plakietki. Potem parę razy był spokój, bo zaczęła normalnie parkować, ale wczoraj znalazłem list na szybie, że nie mogę tu parkować bo potrzebuje konretnej plakietki, mimo że taka widnieje za szybą. Tak mnie denerwuje ta kobieta, że mam ochotę jej napisać parę dosadnych słów, ale bez wulgaryzmów, bo w końcu już wyjeżdżam stąd i już się nie zobaczymy. Chcę żeby do niej dotarło jaką jest sfrustrowaną, zakompleksioną babą, która bawi się w szeryfa. Jest to młoda dziewczyna samotnie wychowująca dziecko, a zachowuje się jak wredna stara baba. #anglia #parkowanie #parkowanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
kecyc - Od jakiegoś czasu mam problem z sąsiadką mojej ciotki. Przyjeżdżam samochodem...

źródło: comment_16525261967IYGLoJE9kICeM1cOBUZ1i.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kecyc: > Natomiast gdy przyjeżdża jej sąsiadka, to parkuję swój samochód tak, żebym nie mógł do swojego wsiąść od strony kierowcy. (Chciałbym jeszcze nadmienić, że nie zabieram nikomu miejsca parkingowego, bo zawsze jest tam jedno miejsce wolne, które po prostu zajmuję ja, gdy odwiedzam rodzinę.) ona sama robi sobie też pod górkę bo musi składać lusterko w swoim samochodzie i wysiadać i wsiadać od strony pasażera.

Patrzę na zdjęcie i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xTortox autokorekta, ona parkuje swój samochód tak, żebym ja nie mógł do swojego wsiąść. Przepraszam za ten wprowadzający w błąd, błąd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: z idiotą nic nie zrobisz, jak jesteś pewien że plakietka jest ok zadzwon po policję i powiedz że baba złośliwie Cię blokuje i chciałbyś aby została ukarana mandatem
  • Odpowiedz