Wpis z mikrobloga

@zbigniew23: kiedyś usłyszałem od kogoś "Pieniążkami nazywają pieniądze ludzie, którzy ich nie zarabiają" - no i to się zgadza za kązdym razem, kiedy słyszę "pieniążki"
  • Odpowiedz
edukacja w tym kraju, to dno. Człowiek żyje w tym samym kraju, używa tego samego języka, uczy się wg tego samego programu, a wyłażą takie ameby. Jak ja tych ludzi, hurwa, nie rozumiem xD


@loza__szydercow:

Socjalistyczne państwo wyhodowało sobie debili którzy demokratycznie głosują na socjalistów, bo tylko ci umożliwiają im
Phallusimpudicus - > edukacja w tym kraju, to dno. Człowiek żyje w tym samym kraju, u...
  • Odpowiedz
czyż nie kochacie "demokracji" ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@YouCanCallMeBillieGates: demokracja nie jest po to żeby ją kochać z tylko po to żeby mądrzejsi członkowie społeczeństwa mieli motywację do edukowania głupszych członków społeczeństwa.

Ta, jak i wiele podobnych dyskusji służą nam dzieleniu się wiedzą o gospodarce i polityce, dzięki czemu przeciętny obywatel ma większe pojęcie o kraju niż na przykład przeciętny obywatel Rosji który całą swoją władzę
  • Odpowiedz
demokracja nie jest po to żeby ją kochać z tylko po to żeby mądrzejsi członkowie społeczeństwa mieli motywację do edukowania głupszych członków społeczeństwa.


@MilionoweMultikonto: Widzę idzie niesamowicie dobrze ta edukacja, rozumiem, że następne wybory pis przegra z kretesem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że masz życzenie by coś wyglądało jak ci się wydaje nie znaczy, że faktycznie tak jest. W międzyczasie masy pochłonięte gówno pracą i
  • Odpowiedz
Dobra, to niech teraz specjalnie dla pani Agnieszki wszyscy ludzie pracy na miesiąc usiądą na dupie i ciekawe skąd wujek Jaro wytrzaśnie jej 500+ na bombelka?
  • Odpowiedz
a tu masz przypadek kobiety która nie mając pieniędzy musi żebrać żeby utrzymać swoje młode dzieci


@SarahC: "musi", nic nie musi. Przyzwyczaila sie do zebrania i kapitana panstwo ktory da. Moi rodzice nie zebrali i pieniadze dziwnym trafem na wychowanie nas mieli. Jak mnie to brzydzi, biedna kobieta w erze kapitalizmu MUSI zebrac. Rzygac sie chce.
  • Odpowiedz
@Strahl: wcześniej nie było 500+, było bodajże becikowe i tyle. Na temat "darmowych obiadów" dla dzieci się wypowiadać nie będę, bo dzięki temu rzeczywiście wiele z tych dzieciaków nie pomarło z głodu. Ale 500+ to jest pielęgnowanie patologi, a wystaczyłoby dodać zapis że ma być tylko dla pracujących w ramach odpisania podatku. No ale rząd chce rozpyerdolić złotówkę więc gaz do dechy i do przodu.
  • Odpowiedz
@SarahC: Ja jestem swiatopogladowo nieco lewicowy, bo moge sobie na to pozwolic. Nie mam nic przeciwko temu, ze z moich pieniedzy sie finansuje egzystencje dzieciakow, ktore maja rodzicow za bezuzytecznych idiotow. Ale jestem tylko za takim finansowaniem, ktore pomoze im ewentualnie wyjsc z biedy, a nie pozwoli im te biede pielegnowac i zrobic z niej sposob na zycie.
  • Odpowiedz
@Strahl: no to właśnie powinno być tak jak dawniej - dawać produkty spożywcze typu mąka cukier mleko makaron których nikt od patologii nie kupi żeby nie mogli tego hajsu wymienić na wódkę a dla zabiedzonych dzieciaków obiady w szkołach za free

a nie że dajemy alkoholikom hajs do ręki
  • Odpowiedz