Wpis z mikrobloga

@adriano30: Jeżeli jest was za dużo i jakaś cześć z was "wali w ch8ja", a jesteście z naszych podatków utrzymywani to jak najbardziej do zwolnienia. No ale nie wiem jaka jest prawda. Gdzieś mi się tylko obiły wiadomości, że macie problem z powrotem do biur.
Żeby nie było, że tylko jestem za cięciem gdzieś tych niskim szczeblem. Cała izba lordów powinna nie otrzymać podwyżek w tym roku. Ba, jeszcze bym im
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gonzo91: czy jest za duzo to tez nie wiem, ciezko uogólniać cokolwiek bo co firma czy wydzial to inne mają zasady pracy i obowiązki. Z mojego pkt widzenia jak przychodziłem na kampus budowali 1 budynek, aktualnie budują 6 a nie wspomne o utrzymaniu ruchu w innych więc tyle jeśli chodzi o mniej roboty i powrót do ilości osób zatrudnionych do 2016 roku - tyle samo ludzi co wtedy ale roboty w
@adriano30 Z wracaniem urzędników to nie chodzi o produktywność ani o to co manager sobie myśli - te budynki należą do bogatych ludzi którzy albo są w parlamencie albomaja w nich znajomych i robią mnóstwo pieniędzy na wynajmie na biura budżetówce, dlatego budżetówka ma wracać do biur, żeby źródło kasy ziomeczkom i swoim nie wyschło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kwiatosz: u nas akurat guzik bo kampus nalezy do Państwa nie jest prywatną własnością, aczkolwiek rozumiem to co piszesz i co by nie powiedziec praca z domu w centrum Londynu jest na pewno sporym problemem dla wlascicieli budynków. Choc nie jest mi ich zbytnio szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)