Wpis z mikrobloga

@Dzyszla: 5 skrzynek na wysokość, 3 rzędy, załóżmy że 3 kolumny, razem 45 skrzynek. Niech do każdej wejdzie 20 kg, to mamy 900 kg po 260zł, czyli 234 tys. zł. No nie powiedziałbym, że fajrant do końca życia :-)
  • Odpowiedz
@MajsterZeStoczni: k---a, here we go again. Można tłuc do tych pustych łbów co roku. Pamięć złotej rybki.
Czereśnie są drogie, bo w Polsce będą owocowały za miesiąc. To co jest teraz, importerzy przywożą w chłodniczych warunkach z jakichś p--------h odległych cieplejszych od nas krajów albo to jakieś nietypowe, bardzo wczesne odmiany. Więc jest drogo. Poczekajcie trochę. Na bazarkach będą po 4-10 PLN.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smierdakow: jak ktoś sobie wystawi za 500zl na bazarku w Pcimiu dolnym to coś to oznacza?
Odp. Nie.

Co roku jest to samo, olaboga truskawki 15 maja po 30zl!!!! Czereśnie po 200zl!!! Ludzie, w Polsce czereśnia czy truskawka zaczyna się w połowie/końcówce czerwca.

Tak samo jak np ja nie lubię jesc owoców z bazarku w mieście, tutaj często są okantowane. Jak jabłka to nawet w sezonie można trafić na zeszłoroczne z chłodni, jak truskawki to non stop kupuje takie przedwczorajsze co ladnie wyglądają na straganie a jak doniosę to się okazuje ze sa gównianej jakości, część sprzedawców nawet nie wie co sprzedaje xD jak jade do swojego gminnego to gdy się spytam co to za odmiany ma to powie mi każda, jak się spytałem w wawie chlopa co stał z samymi truskawkami odpowiedział tylko "dobra
  • Odpowiedz