Wpis z mikrobloga

najgorsze w posiadaniu łatki chorej psychicznie jest to że wszyscy cię traktują jak zwierzę, albo jak dziecko 9 letnie maksymalnie
rozmawiają o tobie w twoim otoczeniu w trzeciej osobie, nikt nie traktuje cię poważnie, to czym chcesz się podzielić jest praktycznie nieistotne
udawany zachwyt, jakaś tresura, przyklejanie łatki osoby normalnej zależnie od kontekstu w którym chcą cię wykorzystać
moment później kiedy mają ochotę cię zdegradować już obraca się perspektywa
i do tego jeszcze dochodzi fakt że mają kolejny punkt zaczepienia w swojej januszowej szermierce słownej
he he co tak się denerwujesz, brałaś leki? nie widać ha ha! nie możesz mieć racji bo jesteś chora psychicznie
bierz te leki które od kilku lat wywołują tylko nudności, terapia terapia terapia
co ty gadasz jak to panikujesz przy kontaktach z ludźmi, ja też się stresuję w pracy i jakoś żyję
chyba czas najwyższy wyruszyć na spierdotrip ostateczny i umrzeć z głodu
  • 49
@deep_bodies_of_water
W Polsce osoby chore mentalnie przechodzą piekło, od #!$%@? systemu zdrowotnego, bo trzeba korzystać z wizyt prywatnych, po #!$%@? społeczeństwo, które potrafi popchnąć nad krawędź magika...
Mam podobne przeżycia...Hehe, co Ty możesz mieć za problemy, młody jesteś, zdrowy, co Ty możesz wiedzieć o życiu. Masz spotkanie? Czym Ty się stresujesz? Jaka nerwica, też się stresuje w życiu...
Rozumiem Cię ()
@deep_bodies_of_water: wczoraj babcia która jest w szpitalu powiedziała wujkowi, że ma mnie do niej nie brać bo wyglądam jak ćpun (biorę większą dawkę neuroleptyków po odwyku), a ojciec od rana gadał, że wyglądam jak ćpun i żebym szedł spać xD #!$%@? akcja.

Już się nie mogę doczekać aż po terapii zamkniętej od alko wrócę do roboty i od razu wynajmuje mieszkanie żeby się od tego raka odciąć
@deep_bodies_of_water: Nie znam Twojej sytuacji w szerszej perspektywie oraz nie wiem jakie masz możliwości.
Jeśli jednak ludzie z którymi koegzystujesz/spotykasz się wywierają na Ciebie zły wpływ swoim zachowaniem, brakiem taktu, zrozumienia, to dla dobra Twojego zdrowia nie powinnaś się z nimi spotykać ani dzielić problemami.
Nie są to Twoi przyjaciele, jeśli, mimo świadomości choroby która występuję i Twojej chęci poprawy (przyjmowanie leków) nie traktują Cię jak równego sobie, a tylko podkopują