Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro z rana idę biegać. Tak se postanowiłem i ciul! Ostatni raz biegałem może w gimnazjum, więc pewnie wypierdziele się w jakąś trawę i ubrudzę się psią kupą, ale może warto będzie i pojutrze też pójdę pobiegać. Trzeba zrzucić sadełko, oj trzeba, trzeba! Pozdrawiam wszystkich biegających.

#zdrowie #mirkokoksy #bieganie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627ab311f16e39602d4d253e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jutro z rana idę biegać. Tak se pos...

źródło: comment_16523831516mxgWIK0ZzYZUQqgWEBq6w.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz zrobić to dobrze i w ogóle ze sportem jesteś na bakier to wróć do myślenia o bieganiu za jakieś 3-4 miesiące. Na dzień dzisiejszy tak jak radzą rower + sporty siłowe np street workout aby uniknąć efektu chudego tłuściocha.

To się pięknie zgrywa, znajdź sobie jakiś plac kalisteniczny 10-15km od domu i jedź tam na rowerze. Poćwicz z pół godziny i wróć rowerem. Efekty zobaczysz już po 2
@DarkenSound ja wiem, ale pierwsze bieganie po dłuuugiej przerwie to nie ma bata że kolejnego dnia nic nie będzie boleć i będzie się chcieć :) o to mi głównie chodziło.

Inna sprawa że ja to z tych dziwnych jestem i tego "dobrze się po tym wszystkim czuje" nie mam :) biegam z rozsądku dla kondycji ale żebym miał po tym endorfiny to ni uja :)