Wpis z mikrobloga

Serio pytam. Co teraz zrobić z pieniędzmi? Krypto leci na #!$%@?, tak samo normalne udziały w firmach, trzymanie gotówki to tez bieda bo inflacja szaleje (nie tylko w Polsce ale też za granicą), trzymać kasę źle, inwestować źle, kupić mieszkanie (na co dotychczas zbierałem) to teraz też głupota… A i tak wydaje się że ceny z roku na rok lecą w górę i mimo coraz większego wkładu stać mnie na coraz gorsze mieszkanie/dom.

Serio od paru dni mam uczucie żeby po prostu mieć to wszystko w dupie i kupić sobie jakieś 2 letnie auto za gotówkę i mieć wywalone, albo pojechać na jakieś giga wakacje życia żeby mieć co na starość opowiadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) przynajmniej inflacja nie zje #zalesie #finanse #kryptowaluty #bitcoin #gielda
  • 59
@kuhwa: jedź na wakacje, zwiedzaj, kup kamera, inwestuj w siebie a jakąś tam część w aktywa. Osobiście bym się bawił np. w srebrne monety bo fajna zabawa i oprócz ceny srebra zmienia się ich wartość kolekcjonerska plus dużo czytasz i poznajesz ludzi. Monety upłynnisz na całym świecie, nie są namierzalne przez skarbówkę, nie boisz się utraty płynności brokera a cenę zyskują przy jakimś konkretnym kryzysie jak np. wojna itp. Zawsze możesz