Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
Co to za przyjemnosc jezdzic szosa po ulicy, mialbym caly czas z tylu glowy, ze jakis typ #!$%@? mi sie w rower xD dlatego wole jezdzic po lesie i dotleniac mozg swiezym powietrzem, a nie spalinami xD
#rower #szosa
  • 29
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: a wiesz są setki, ba tysiące km dróg asfaltowych, którymi samochód przejeżdza np raz na godzinę ?

ps. przejechałem w życiu ~100k km rowerem, z czego większość po ulicach, w ruchu z samochodami - i nigdy żaden samochód się we mnie nie #!$%@?ł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: wystarczy spakowac rower w samochod i pojechac w miejsce gdzie samochody nie jezdza

-poza tym szansa ze ktoś cie zahaczy samochodem jest zerowa, tylko wyprzedzanie na gazete obniza tylko komforty psychiczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co to za przyjemnosc jezdzic szosa po ulicy, mialbym caly czas z tylu glowy, ze jakis typ #!$%@? mi sie w rower xD dlatego wole jezdzic po lesie i dotleniac mozg swiezym powietrzem, a nie spalinami xD


@ladniecuchne: 100% racji
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: Dlatego gravel chyba jest najlepszą opcją i zamierzam go zakupić , bo cyk jadę trochę lasami potem szutrem potem asfaltem gdzie jeździ mało aut. Mnie generalnie nudzi ciągła jazda w lesie , preferuje jak krajobraz się zmienia dlatego jeżdżę mixem dróg. Generalnie nienawidzę jeździć po ruchliwej drodze bo też mam cały czas obawy że ktoś w mnie wjedzie xD I jakbym miał jeździć na szosie , ładować ją do auta
  • Odpowiedz