Wpis z mikrobloga

@77023: XD to dosłownie tak jakby amerykanie napisali "te kobiety z Arabii Saudyjskiej ubierają się jak skończone szmaty"

Polski są w porównaniu do Amerykanek bardzo cnotliwe i to nie ma sensu.
@Cegri: @skytz: @Niezmordowany: tak jak pisze @krajobraz
W Polsce amerykanski marines to juz z samego tytulu wybiera sam wybranke. Nie musi wygladac, wyglad juz nie ma znaczenia.

Ale odpowiedzcie sobie sami, mieszkacie w bieda kraju i w tym kraju jeszcze w bieda miejscowosci, przylatują żołnierki z kraju nr 1 wchodza do baru i co, olewacie temat bo wolicie lokalne? xD
Takom Sergeant Jasmine czekolade z New Jersey, mmmm
@Pierorzek

Wystarczy obejrzeć amerykański film by zobaczyć jak bardzo to nie ma sensu.


XDD serio? Czerpiesz wiedzę z filmów XD
Ja mieszkałem trochę w Anglii i powiem Ci ze jak widziałem jak się tam rodaczki zachowują to ręce opadały.
A zdanie Anglików o polkach też ciekawe XD nie nie mówili że najpiękniejsze jak sobie wmawiają p0lki i bialorycerze. Mówili że najłatwiejsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@loczyn

Ale odpowiedzcie sobie sami, mieszkacie w bieda kraju i w tym kraju jeszcze w bieda miejscowosci, przylatują żołnierki z kraju nr 1 wchodza do baru i co, olewacie temat bo wolicie lokalne? xD

Takom Sergeant Jasmine czekolade z New Jersey, mmmm


Szczerze mówiąc to nie czuje po sobie jakoś tej biedy. Niczego mi nie brakuje, powiem bez kitu, że nie mam ani jednego powodu, żeby chcieć migrować do USA - kraju
@GoldenJanusz: Polki, nie dawajcie dupy polakom, bo co oni mogą wam zaoferować prócz obwisłych brzuchów, oślizgłych ciał, śmierdzącego nasienia i śmierdzących ust. A taki murzyn albo arab? A to co innego.
Słuchajcie dziewczyny jak przyjeżdża murzyn albo arab do polski do są zazwyczaj ludzie z zamożnych rodzin, z ameryki czy arabii właśnie. Więc widzicie oni mogą wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny. A polacy co wam mogą zaoferować? Podarte gacie?
I
@pawel0008:

Poza tym ja mieszkałem w Amsterdamie i tam seks to jest jak jedzenie kanapki, nikt nie daje o to j3bania. Jakbyś spytał Holenderkę o dziewictwo to by cie spytała z którego wieku jesteś podróżnikiem XD


@Pierorzek: różnica między p0lką a holenderką jest taka, że holenderki nie są zakłamanymi małpami, które po przeoraniu przez abduli i oskarków idą po ślub kościelny i jedzą wafla w kościele