Wpis z mikrobloga

@maciss: ale gówno ci do tego skąd wracał.


@Klepajro: nie zesraj się.
Jak już piszą niby o wszystkim, to i o tym by mogli wspomnieć, bo "terapia" oznacza wszystko. Większości i tak skojarzy się z alkoholizmem, lub innym nałogiem, czyli od razu będzie założenie, że albo na terapię nie poszedł (nie wynika to jednoznacznie, czy się stawił), albo poznał tam lewe towarzystwo, z którym poszedł chlać po terapii, albo której
pewnie Gruzini albo Ukraińcy.


@kaszanka_z_cebulka82: xDDDD Na Pewno, we Wrocławiu nie mieszkasz, na mnie raz rzuciły się jakieś polskie ku*wy krzycząc, zajebisty rower - daj się karnąć, (jechałem rowerem), kątem oka zauważyłem jak coś trzymają w kieszeni idąc w moją stronę (oczywiście byli #!$%@?, jak to z patolą bywa). Powiem, że takiej siły i takiego boosta do #!$%@? rowerem to nigdy nie miałem.
@miszynreddot

Nigdy nie przestanie fascynować mnie to, że im większe ktoś #!$%@? głupoty, tym większe bije z niego przekonanie o własnej nieomylności. Ale co tam, ironiczny komentarz napisany, ekspercka opinia na poziomie nagłówków z Super Expressu wyrażona, parę plusików zgarniętych, misja spełniona xDDD


Typie ale co ty ćpasz, daj mi namiar.
mojego kumpla pobili w samym centrum, ulice obok rynku wrocławskiego. Myślisz, że policja coś zrobiła? Przesłuchała świadków, obejrzeli nagrania z kamer?
sam dwukrotnie zostałem. Ostro zaczepiony przez patusiarnie. W obu przypadkach uratowało mnie wyciągnięcie noża (ale ogólnie, jeśli nie umiecie się bić i nie jesteście na tyle sprawni, żeby szybko #!$%@?, to nie polecam go nosić, bo to jest jak atomówka dla ruskich - broń ostateczna w takich sytuacjach i głównie straszak, a jak komuś lrzetniecje tętnice to się w sądzie nie pozbieracie.. Nie watpie, że został pobity za nic, mało takich śmieci
@lasca85: Wpuszczanie jak lecił ponad 3ml ludzi, w tym sporo z inną karnacja ,,studentów z ukrainy bez dokumentów'' Co ku***wa mogło się stać, w Warszawie od dwóch miesięcy pojawiają się gangi gwałcicieli, ganki ukraińskich kieszonkowców. Chcieliście zachód to go macie, szkoda że z pensjami nie wyrobili tylko tym drugim.
@Glikol_Propylenowy: Nic osobistego, ale jak masz lagodniejsza ocene ryzyka niz np. patus ktory miesiacami regularnie stal u wylotu florianskiej z nozem w kieszeni (ale nigdy go nie wyjmowal) i kroil ludzi przechodzacych przez najslawniejsza brame w Polsce, to jednak nie swiadczy to dobrze o twoim rozsadku :P
Mieszkam w bramie przy tym tunelu, znam tego człowieka z widzenia i widziałem, jak zabiera go karetka. Myślałem że zasłabł, a tu takie akcje. Kiedyś na Gaju było gorąco, kto pamięta drugą połowę lat '90 i co się działo na Krynickiej, ten się ze mną zgodzi. Od lat jest to jednak jedno z bezpieczniejszych wrocławskich osiedli. Jestem w szoku i mam nadzieję, że oprawca zostanie złapany a jego dane podane do opinii
@elperson: wy upaincy macie wiele wad, ale jedna jest wyjatkowo irytujaca. Niewiadomo dlaczego uzurpujecie sobie prawo do mowienia innym co maja robic, ale Duda wezmie sie za was oj wezmie.
Ja piszę z poziomu "detektywa" a ty z poziomu baby z okresem.


@maciss: Jak widzę ktoś piszę z taką pogardą "bo emocje", "bo baba i okres" + obwinianie ofiary, to ty sam chyba narobiłeś w życiu sporo i teraz tak gardzisz ofiarami, by się wybielić. Zawsze winne ofiary, emocje, baby i co tam jeszcze sobie nie wymyślicie troglodyci. Victim blaming to domena psychopatów, więc się szykuj na przeszukanie chaty i komputera,
@BrakWolnegoLoginu: brat się kiedyś z nakręconym kolegą bawił który chciał sprawdzić czy bedzie mógł uderzać po gazie. Był wypity oczywiście. Spsikał go po twarzy no i tamten zdołał kilkanaście uderzen wyprowadzić, ale potem nagle siadł i gaz zaczął działać.
nie chce mi się już dzieciom tłumaczyć.


@maciss: Tam baby, tu dzieci. Ty nie tylko gardzisz ofiarą sugerując, że za darmo nie została zakatowana, ale gardzisz też ludźmi wokół, którzy mówią inaczej niż Ty. Panie jedyny mądry, dobry, rozsądny i inteligenty. I pewnie hiper męski...

Dobrą masz samoocenę. Zazdrościłbym gdyby nie to, że popycha na manowce z obiektywną oceną jak jest.
@nowywinternetach: Bo ogólnie to masz jakby niedojrzałe, wąskie myślenie. Wmawiasz komuś coś bo ty tak uważasz i koniec, nic do ciebie nie dociera. Dałem hipotezę względem sprawców, jakie te gnoje mogli mieć motywy, nikt ich nie usprawiedliwia, przecież nie będę pisał że jak zmasakrowali człowieka, że to jest złe, bo to nie przedszkole, każdy o tym wie.
@elperson: chyba tobie, i zapamietaj jak juz przyjechałeś do cywilizowaniego kraju to morda w kubeł, i nie podskakuj bo szybko mozesz wrócić do tego kartonu obsranego gównem
@shelby0153:
Parę dni temu w Warszawie na Nowym Świecie zadźgały wschodnie śmieci młodego Polaka, bo śmiał im zwrócić uwagę by nie zaczepiali dziewczyny. Śmieci już pewnie przekroczyły granicę i szukaj wiatru w polu.

Tak się kończy przyjmowanie milionów uchodźców. Idziemy w kierunku wschodnich standardów przestępczości.
Wmawiasz komuś coś bo ty tak uważasz i koniec, nic do ciebie nie dociera.


@maciss: A do Ciebie co dociera, jeśli uważamy jasno, że obwinianie ofiary nie powinno być pierwszą myślą zdrowego na umyśle i moralności człowieka, a Ty i tak brniesz? I jeszcze obrażasz ludzi wokół gdy nie są jednomyślni z tobą?

I to nie jest wąskie myślenie? Pewnie sprowokował, pewnie to, tamto, a wy wszyscy to niedojrzali, głupki, emocjonalni,
@nowywinternetach: W odniesieniu do postu, że szukają sprawców, moją pierwszą myślą było, kto to może być, jaki mogli mieć motyw.
Pisze po raz kolejny, obwinianie ofiary jest tylko w twojej głowie, bo czegoś nie zrozumiałeś i jeszcze te wymyślanie ciągłe np. "pewnie sprowokował" ech co sobie jeszcze przekręcisz, wyolbrzymisz? Szkoda słów.
obwinianie ofiary jest tylko w twojej głowie


@maciss: Luzik. Pisząc, że MUSIAŁ mieć wrogów, MOŻE miał długi czy zatarczki nie przenosisz winy na niego, ani trochę. Sam nie widzisz co robisz, ale to normalne u tych z nadmiernie wysokim mniemaniem o sobie.
ale to nie jest normalne.


@maciss: Tak, teraz przenoś to na mnie, mimo, że jestem tutaj tym zwracającym uwagę na to, że tak nie należy robić. Chyba, że masz dowody i poszlaki, a nawet jakby i tak to nie jest usprawiedliwienie.

Mniejsza, upieraj się.
jestem tutaj tym zwracającym uwagę na to, że tak nie należy robić.


@nowywinternetach: Wyzywasz mnie od psychopatów, piszesz że gardzę ofiarą i tak samo robię jak napastnicy, przeinaczasz i zmieniasz moje słowa. Spoko, zdrowy jesteś i wcale nie obłudny i fałszywy.
@elperson: kmiotem to jesteś ty i wszyscy twoi faszystowscy pobratymcy. Już wiem dlaczego wasze kobiety tak się uśmiechają na ulicy, bo wyjechały od was ćwoków, chamów i nieuków z mordami zachlanymi i śmierdzącymi od petów. Na razie was tolerujemy, ale każdy czeka aż się pozarzynacie z ruskimi do ostatniego kmiota i wtedy wjedziemy na nasze ziemie.
@Outmann: czemu schizofreniku uważasz że jestem ukraińcem? co jest z tobą nie tak? I to nie jest tak że ludzie się do ciebie uśmiechają, oni się z ciebie śmieją - bo wyglądasz jak kretyn z urojeniami paranoidalnymi.