Wpis z mikrobloga

Następny nie za bystry, żeby znaleźć sprawcę, to szuka się motywu.


@maciss: To nie o bystrość chodzi tylko o bycie #!$%@? dla drugiego i obwinianie ofiary. Okradli kogoś - na biednego nie trafiło. Zgwałcili kogoś - pewnie zachowywał się wyzywająco. Skatowali kogoś? Wjeżdża "bystry" maciss i dzieli się swoimi przemyśleniami, że pewnie skatowany facet miał nałogi, wrogów i długi.
Komentuję dając możliwe tropy, spostrzeżenia


@maciss: Mhm, i kto je czyta? Specjalna jednostka policji do przeglądania mikrobloga? Myślisz, że gdyby ten gość faktycznie był hazardzistą/alkoholikiem/dłużnikiem, to jego rodzina by o tym nie wiedziała? W jaki sposób w Twojej głowie pisanie o facecie, że ma wrogów i długi pomaga złapać sprawców? Komu dajesz te "możliwe tropy"?

Ja piszę z poziomu "detektywa"


Piszesz z poziomu anonima w internecie, który tanim kosztem może sobie
dostaną z 1,5 roku w zawiasach, plus po roku coś wyżebrzesz z cywilnego jak komornik ściągnie w ogóle, takie realia w pl
Jestem w cholernym szoku bo mieszkam od 4 lat bardzo niedaleko (na Orzechowej) i jest tam bardzo spokojnie...
Dużo zdrowia dla taty.. Może na budynku Poczty obok tego miejsca jest jakiś monitoring ?
gorzej jeśli taki sebek zdąży ci #!$%@?ć zanim gaz zacznie działać. Czasem starczy raz komuś wypłacić żeby posłać go do krainy wiecznych łowów.


@PyromirZiemniakov: jak nie kupisz gowna za 10zl, a foxa to jak tylko dostanie po oczach to przestanie widziec.
@93michu93: u mnie na osiedlu jest grupa sebków tak zaprawionych w bojach, że shargi, redpeppery i inne na nich zasadniczo działają tak, jak płachta na byka. Także gaz pieprzowy może i jest skuteczny, ale nie na każdego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lasca85: W Polsce jak zwykle patola. Kiedyś wracałem wieczorem z bratem do domu i podeszło do nas kilku Sebixów, byli mocno niezadowoleni, że nie mamy "kopsnąć szluga", więc założyli kominiarki (kto #!$%@? normalny nosi ze sobą kominiarkę). Ja dostałem butelką w głowę, brat w skroń i tulipanem w szyję (cud, że nie więcej się nie stało). Za chwilę pojawiło się więcej patusów, mi się udało zadzwonić do matki, a ona na
@000loki: aby nie zjarzyc, ze lowkik na klate to pisanie z beka o szybkim poskladaniu przez patusa xD krwa, wykop elita, ze jeszcze plusy dostajesz okazujac jak jawnej ironii nie lapiesz
@lasca85: wrzuć na media społecznościowe może ktoś się zgłosi kto widział lub nagrał zdarzenie, co do policji to potrwa do 3 miesięcy sprawdzenie monitoringu miejskiego oraz nagrań z budynków trwa nawet znając czas zdarzanienia jest to długa i żmudna praca.
@GdzieJestBanan: bzdura bo połączenia są nagrywane i sprawdzane, brak reakcji = prokurator. Generalnie trzeba było złożyć skargę do komendanta na okoliczność odmowy interwencji - dlaczego tego nikt nie zrobił? Co, może nikt nie wiedział, że można się poskarżyć na brak reakcji? Dobre sobie. EOT.
Zaledwie 3 tygodnie temu nożownik w Poznaniu w biały #!$%@? dzień dźgał jakiegoś typa na ulicy i też nikt nie reagował.


@sing: niech państwo da mi prawo realne do posiadania broni i jej użycia a chętnie odstrzeliłbym takiego śmiecia.
@lasca85: jeżeli miał uraz neurologiczny , to utrata świadomości i pierwszy atak padaczki pourazowej może wystąpić po 30 min od pobicia może wcześniej może później nie ma reguły zależy od organizmu, lekarze po obrażeniach ciała stwierdzili pobicie.
chętnie odstrzeliłbym takiego śmiecia


@kwaz1: i przez takich jak ty nigdy takiego prawa w Polsce nie zaświadczymy XD nie chciałbym dostać na ulicy od jakiejś zawieruszonej kuli albo odłamku, bo jeden sebek z nożem zaaatakował innego sebka z pistoletem ()

Prawo do broni może i powinno być trochę uproszczone, ale nie wierzę w to, że w tak zbitych miastach potrzebujemy prawa skopiowanego z Teksasu. Wystarczy lepsza organizacja
@lasca85: to bardzo smutne, że takie rzeczy mają miejsce i myślę, że będą miały tak długo, jak społeczeństwo nie zacznie stosować prewencji. Może w końcu ludzie zdadzą sobie sprawę, że pewne osobniki to jak chodzące bomby, który czekają tylko na to, żeby podjąć jakieś agresywne działanie. A często jest tak, że swoje zamiary mają wypisane na twarzy. Nie chodzi mi o to, żeby ich wsadzić w klatki, ale o to, żeby