Wpis z mikrobloga

o #!$%@? tu chodzi. Czemu nagle temat jakiejś babci wyszedł?


@Kryspin013: Wczoraj była miesięcznica katastrofy smoleńskiej i jak to bywa, pewna grupa aktywistów postanowiła zakłócić obchody. Do sieci trafił filmik jak jedna z nich, czyli Babcia Kasia szarpie się i wdaje się w pyskówki z policjantami. Ta Babcia to znana postać, ona praktycznie jest na każdej demonstracji i kręci na nich patologię, rok temu to była nawet nominowana do Warszawianki Roku,
No ogólnie kilka akcji na protestach i darcie mordy na policjantów itp.


@KalashnikovMirasnikov: No dobra ale czym to się różni od konfy? xD Jakieś konkrety by mi się przydały co najgorszego #!$%@?ła bo darcie mordy na policjantów to prawie że na każdym proteście jest.

Serio jest tak dużo materiału z jej akcji. Wpisz na necie babcia kasia i masz


@KalashnikovMirasnikov: No jest jak drze mordę ale chciałem zobaczyć coś mocnego
Wczoraj była miesięcznica katastrofy smoleńskiej i jak to bywa, pewna grupa aktywistów postanowiła zakłócić obchody. Do sieci trafił filmik jak jedna z nich, czyli Babcia Kasia szarpie się i wdaje się w pyskówki z policjantami. Ta Babcia to znana postać, ona praktycznie jest na każdej demonstracji i kręci na nich patologię, rok temu to była nawet nominowana do Warszawianki Roku, więc taki trochę cringe.¯_(ツ)_/¯


@Normie_Lurker: a to tego chyba nie widziałem.
babcia jest eksploatowana na demonstracjach? x


@Kryspin013: to mało powiedziane, ona lata praktycznie na każdą z nich i wdaje się w pyskówki. Z tym, że to jest serio najgorsza patologia. Chyba ma już parę spraw sądowych pozakładanych xdd
@Kryspin013 Serio nie widzisz tego, że to babsko jest chore psychicznie i powinno się leczyć? Wielokrotnie znieważa policjantów, narusza ich nietykalność cielesna, zachowuje się jak zwierzę na różnego rodzaju protestach, podjudza ludzi do robienia awantur. Jest opłacanym trollem opozycji, który ma za zadanie wszczynać afery i robić dymy, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że sądy zamiast ja ukarać, to spuszczają jej ordynarne zachowanie.

Tu masz przykład jej popisów i chamstwa:
Z tym, że to jest serio najgorsza patologia. Chyba ma już parę spraw sądowych pozakładanych xdd


@Normie_Lurker: a no to słabo xD

Serio nie widzisz tego, że to babsko jest chore psychicznie i powinno się leczyć?


@Nanuno: To nie jest, że ja nie widzę. Napisałem, że kompletnie nie znam sprawy. Widziałem ją raz podczas jakiejś manifestacji jak były pisowskie zakazy pandemiczne. I to tyle xD

Więc tam wierze. Jedyne co
@Kryspin013: No tutaj się z Tobą nie zgodzę, bo to nie jest przykład łapania kogoś za byle co skoro sąd I instancji wydaje wyrok skazujący, a sąd II instancji go zmienia na uniewinnienie. Sam ten fakt świadczy o tym, że sprawa nie była oczywista, skoro istnieje tak różne orzecznictwo sądów. Druga kwestia jest taka, że polskie sądy to śmiech na sali, bo są mocno upolitycznione i zależy, który sędzia orzeka i
@Kryspin013 No i sam zobacz, czy według Ciebie te osoby nie zakłócały tej miesięcznicy? Bo ja uważam, że przyszły tam tylko po to, żeby zrobić larmo, a sąd je uniewinnia. Według mnie Policja miała jak najbardziej podstawy do ukarania takich osób.
No i sam zobacz, czy według Ciebie te osoby nie zakłócały tej miesięcznicy? Bo ja uważam, że przyszły tam tylko po to, żeby zrobić larmo, a sąd je uniewinnia. Według mnie Policja miała jak najbardziej podstawy do ukarania takich osób.


@Nanuno: Przecież gościu był dziennikarzem i tylko relację robił xD

A zresztą #!$%@?. Nie wiem jak ty ale ja jestem ogromnym przeciwnikiem tych miesięcznic i marnowania co miesiąc ogromnych pieniędzy na
@Kryspin013 No jak widać sąd I instancji miał inne zdanie na ten temat skoro wydał wyrok skazujący.

Co do miesięcznic to nie jestem ich fanem, ale też jak ktoś chce sobie organizować takie happeningi upamietniajace to why not. Równie dobrze można powiedzieć, że jak ktoś nie lubi parad równości i osób homo to może im zakłócać takie parady i robić burdy. Także kij ma dwa końce. To, że czegoś nie lubimy nie
sobie organizować takie happeningi upamietniajace to why not.


@Nanuno: No właśnie w tym problem czemu nie why not. Oni to robią miesiąc w miesiąc za pieniądze podatnika, blokują miasto, blokują miejsca publiczne, zajmują dupę policjantom. Jakby to było raz w roku to jeszcze ok ale tych miesięcznic było już ponad 140. I tak mocno mi się to nie podoba, że komuchy sobie za mój hajs jakieś gusła organizują.

Równie dobrze można
nie lubi parad równości


@Nanuno: no kiedy miales taka parade ostatnio w wawie? no wlasnie a miesiecznice sa co miesiac i nawet przez plac nie mozesz przejsc bo psy ci nie pozwalaja chociaz ludzie do pracy idą, ha tfu
@Kryspin013 Nie do końca masz rację. Miesięcznice to nie tylko i wyłącznie impreza Jarka i kilku kolegów z PiSu, tylko na te miesięcznice przychodzą zwykli ludzie, którzy chcą upamietnić jedną z największych katastrof w historii Polski. Też uważam, że raz w roku byłoby lepiej, niż co miesiąc, ale no to już kwestia subiektywnego podejścia. Ile ludzi tyle opinii.
Parady równości również biorą pieniądze z ugrupowań politycznych im przychylnych, a na finansowanie tych