Wpis z mikrobloga

@Seishin: trudno, zeby nie narzekali. Cala generacja weszla w zycie w swiecie pokoju i wzrostu gospodarczego, kryzys z 2008 w polsce praktycznie byl przez wiekszosc osob nie odczuwalny, teraz sie ludzie budza ze slodkiego snu, ktory juz chyba na calym swiecie powszechnie nazywa sie "koniec historii", no coz, okazalo sie, ze byl to stek baaardzo zle wplywaacych na psychike mlodych ludzi bzdur, historia sie nie skonczyla, wlasnie przyspieszyla i dzieje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kfiatek_na_parapecie: walczyć xd za co?

Za brak emerytury na starość?
Za brak możliwości kupienia mieszkania na kredyt bo albo takie sytuacje jak obecnie, albo za granicą musisz spełnić tysiąc różnych wymagań żeby łaskawie moc mieć własny dach nad głową

Za to że młode pokolenie #!$%@? na leczenie i emerytury obecnych ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
walczyć xd za co?


@Seishin: no to nie walcz, a jak przyjdzie ruski gwalcic twoja kobiete to uciekaj sam, pa

@kfiatek_na_parapecie:

Xdddd z podatków na które ciężko pracuje idzie dobry procent na zawodowa armię, jeśli nie potrafią nam zapewnić odpowiedniej ochrony to znaczy
  • Odpowiedz
@Seishin: chlopie, rob sobie w zyciu co chcesz xdd
chcesz byc tchorzem to sobie badz, ale nie dorabiaj do wlasnego tchorzostwa ideologii. Gdyby ukraincy nie bronili swojego kraju to by go juz nie mieli, jezeli nie potrafisz zrozumiec tak prostych rzeczy to o czym my tu mamy gadac?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Serio, będąc młodym dzisiaj masz ścianę z każdej strony, dom nie, auto nie, kredyt nie, firma... Tsaaa xdd


@Seishin: ty to akurat masz sciane mentalną i to jest twoj problem, a nie ekonomia

@kfiatek_na_parapecie: aż screens zrobilem xdd ale się odpaliłeś kumplu, wrzuć mnie na czarno i nara
  • Odpowiedz
@Seishin: to chyba zależy od towarzystwa, bo ja znam bardzo mało takich narzekaczy. A jeśli zaczynam słyszeć taka litanię o inflacji, kredytach itp. to nie chce mi się nawet rozmawiać z takim osobnikiem, który mentalnie jest już starcem. Ludzie się przyzwyczaili do dobrobytu i teraz jest wielki jęk. Nie uważam, że nasz rząd dobrze rządzi, ale nie mam na to zupełnie wpływu i jedyne co mi pozostaje to się dostowac
  • Odpowiedz
no to nie walcz, a jak przyjdzie ruski gwalcic twoja kobiete to uciekaj sam, pa


@kfiatek_na_parapecie: To nie nasza wojna - nikt sobie Polski nie zaatakuje dopóki jakiś krasnal z Żoliborza nie ubzdura sobie że trzeba pomścić brata xD

Jak byłaby wojna i powszechna mobilizacja to raczej trzeba uciekać z kraju - nie mam zamiaru być mięsem armatnim dla kraju który ma w dupie ludzi płacących podatki i finansujących socjal.
  • Odpowiedz
Niestety chyba za bardzo nie rozumiesz wyższych idei, bo jak widać najważniejsza jest dla Ciebie, jak i zresztą dla większości ludzi, konsumpcja. Nie walczy się za rząd, ale walczy się za Ojczyznę, za ziemię, tutaj jest kluczowa różnica.


@Atiuszka: tacy ludzie jak on tego nie zrozumieja nigdy, przeciez przed wojna byla masa wpisow o tym, ze tylko idioci bronia wlasnego kraju, ze madry czlowiek pierwsze co robi to ucieka. To
  • Odpowiedz